Kozmetický salón Nika

Žilina - Solinky (OC DAPA,2 poschodie ), Prielohy 8430/1B

„Príjemné prostredie, milá pani kozmetička, skvelo odvedená práca, perfektný relax, ďakujem a odporúčam :)“ — Michaela, Pred 4 rokmi

„Príjemné prostredie, milá pani kozmetička, skvelo odvedená práca, perfektný relax, ďakujem a odporúčam :)“ — Michaela, Pred 4 rokmi

O nás

Dajte šancu svojej pleti a navštívte kozmetický salón Nika s príjemným prostredím a profesionálnymi službami za atraktívne ceny!

Kozmetický salón Nika
Prielohy 8430/1B, Žilina - Solinky (OC DAPA,2 poschodie ), 010 07 (zobraziť na mape)

Kozmetický salón Nika

Prielohy 8430/1B, Žilina – Solinky (OC DAPA,2 poschodie )

Dnes zatvorené

Hodnotenie podniku

4,3/5 (145 hodnotenie)
Petra

Moznost vymeny galvanickeho osetrenia za rucne cistenie zo zdravotnych dovodov (avsak za doplatok).

Osetrenie trvalo len 40 min. Z toho x minut posobenie masky a dalsich x minut biolampa. Kozmeticka mi nepodala absolutne ziadne informacie, co mi robi s pletou a ake pripravky pouziva. Kedze bolo v miestosti dusno, boli otvorene dvere do kadernictva, co posobilo rusivo. Kozmeticka bola odmerana, stroha, citila som doslova trapne v jej pritomnosti. A ku koncu tam 2× prisla nejaka slecna, ze kedy uz konci, lebo uz tam caka dalsia zakaznicka… Totalne amatersky pristup. Kto zazil profesionalne osetrenie, tak sa sem uz nikdy nevrati.

Alena

Pekne priestranne prostredie mila mlada pani

K

vobec nic, príšerné, najhoršia kozmetika akú som kedy zažila, nikdy viac, ŠPINA

Bola som objednaná o 9,00, prišla som na 9,00 a pani kozmetička išla fajčiť a prišla o 9,15. Ošetrenie malo trvať 60 minút, o 9,50 som bola hotová. z toho 10 minút mi pustila na tvár bioptron lampu a 10 minút trvalo pôsobenie masky. Obočie farbenie som mala zaplatené mi neprefarbila, obočie je pretrhané na krivo a nerovnomerne.
Ošetrenie trvalo 15 minút namiesto 60minút, odfláknuté, neprofesionálne.
Ľahla som si do kresla, ktoré bolo zablatené od predošlej zákazníčky. Uterák na hlavu bol špinavý a boli tam riasy po predošlých zákazníčkach a fľaky od makeupu, som čakala že ho vymení, ale iba zmietla tie riasy na zem. Skrátka des.
Tvár mi neodlíčila iba umyla uterákom, ktorý používala minimálne týždeň, smrdel až ma naplo, kedˇ videla že čo sa deje a ten potuchnutý smrad cítila aj ona tak ho vymenila za iný. Mala som dojem, že mi čistí tvár handrou s ktorou predtým umývala podlahu.
Takže celkové zhrnutie .. zaplatila som za službu, ktorá ani nebola.
NEVYKONALA ODLICENIE, PEELING, ZMAKSOVANIE A ANI FARBENIE OBOCIA (CO BOLO V CENE), UPRAVU UPLNE ZBABRALA.
Celú dobu bola nahnevaná a protivná, nechápem ako niekto môže mať takýto prístup k práci.
Chodím na kozmetiku raz mesačne už niekoľko rokov ale toto sa mi ešte nestalo. Som prišla domov a som sa odlíčila a umyla nanovo a vyčistila pleť, lebo som sa bála ABY SOM NECHYTILA NEJAKÝ HERPES.
A na záver pikoška, moje vytrhané riasy rukou zmietla na zem a akože stôl pripravený pre ďalšiu zákazníčku a keď som odchádzala tak som odzravila a ani nezdvihla hlavu od mobilu.

Takéto služby by ste nemali ponúkať na Vašom portáli, vždy keď som tu niečo u Vás zakúpila bola som spokojná, ale toto Vám robí zlé meno. Oľutovala som, že som tam išla, chcela som byť slušná ale mala som jej sto chutí povedať čo si o jej profesionalite myslím. Vyhodila som svoje peniaze do luftu.
Zostanem navždy verná kozmetike z Nefritu, ktorý kupujem tiež u Vás a to je TOP kozmetika.
S pozdravom
Katarína Šujanová