Kategória

Garden Hotel Domaša

4,1 / 5 (87 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Veľmi milý personál a majiteľ, výborná strava. Plavba loďou bola super. Aktívna dovolenka, ak si požičiate kajak alebo plávate. Relax , ak ležíte na lehátkach v záhrade hotela, alebo ste vo wellnes.“

Rekreačné stredisko Dobrá sa nachádza v najväčšej ale aj najkrajšej zátoke vodnej nádrže Veľká Domaša, ktorej rozloha je 15 ha a dlžka 14 km. Vzdialenosť od mesta Vranov nad Topľou je 23 km. Garden hotel má jedinečnú polohu. Je situovaný na južnom brehu zátoky s nádhernými výhľadmi na hladinu vodnej nádrže, ktorú lemujú línie okolitých pahorkov s vegetáciou.

Dnes otvorené: 9:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Garden Hotel Domaša

Hodnotenie podniku Garden Hotel Domaša

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Matiadanko
1. 12. 2016
Užitočné? Áno
Ivana

Veľmi vkusne zariadené izby, príjemný personál, privátny wellness pre dvoch úplne postačujúci a za najväčšie pozitívum považujem výborne večere, široký výber jedál, ktoré výborne chutia.

1. deň pobytu bolo na izbe pocitovo chladnejšie ako ďalšie dni pobytu.

20. 11. 2016
Užitočné? Áno
Henrieta

Veľmi milý personál a majiteľ, výborná strava. Plavba loďou bola super. Aktívna dovolenka, ak si požičiate kajak alebo plávate. Relax , ak ležíte na lehátkach v záhrade hotela, alebo ste vo wellnes.

18. 8. 2016
Užitočné? Áno
Burdel

Služby, strava, bytovanie proste všetko.

9. 8. 2016
Užitočné? Áno
Nairobi69

Prístup personálu a majiteľa hotela, okolité prostredie, interiér aj exteriér...... Všetko bolo super. Mal som pocit, že som v Chorvátsku :o)Hotel je síce otvorený len krátko, cca 1 rok, takže sa ešte vylaďujú drobnosti, ale bez problémov si pobyt zopakujem :o)

--

1. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (38)