Kategória

Garden Hotel Domaša

4,1 / 5 (83 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Veľmi milý personál a majiteľ, výborná strava. Plavba loďou bola super. Aktívna dovolenka, ak si požičiate kajak alebo plávate. Relax , ak ležíte na lehátkach v záhrade hotela, alebo ste vo wellnes.“

Rekreačné stredisko Dobrá sa nachádza v najväčšej ale aj najkrajšej zátoke vodnej nádrže Veľká Domaša, ktorej rozloha je 15 ha a dlžka 14 km. Vzdialenosť od mesta Vranov nad Topľou je 23 km. Garden hotel má jedinečnú polohu. Je situovaný na južnom brehu zátoky s nádhernými výhľadmi na hladinu vodnej nádrže, ktorú lemujú línie okolitých pahorkov s vegetáciou.

Dnes otvorené: 9:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Garden Hotel Domaša

Hodnotenie podniku Garden Hotel Domaša

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Henrieta

Veľmi milý personál a majiteľ, výborná strava. Plavba loďou bola super. Aktívna dovolenka, ak si požičiate kajak alebo plávate. Relax , ak ležíte na lehátkach v záhrade hotela, alebo ste vo wellnes.

18. 8. 2016
Užitočné? Áno
Burdel

Služby, strava, bytovanie proste všetko.

9. 8. 2016
Užitočné? Áno
Nairobi69

Prístup personálu a majiteľa hotela, okolité prostredie, interiér aj exteriér...... Všetko bolo super. Mal som pocit, že som v Chorvátsku :o)Hotel je síce otvorený len krátko, cca 1 rok, takže sa ešte vylaďujú drobnosti, ale bez problémov si pobyt zopakujem :o)

--

1. 8. 2016
Užitočné? Áno
Kureckova

Súkromie na wellnese

Namiesto Prosecca podávali Hubert de luxe a to je rozdiel v kvalite a cene

16. 4. 2016
Užitočné? Áno
M

Hotel má výbornú polohu,pekný výhľad. Obsluha na izbu. Ochotný personál.

V kúpelni chýbali hygienické potreby ako mydlo alebo sprchový gel. TV nebol na izbe, chýbali žiarovky v lampách. Vo welnese boli pokazené niektoré komponenty, celková čistota bola na priemernej úrovni.

13. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (36)