Kategória

Hotel Modena***

4,3 / 5 (240 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Paradny oddych, citrusovy napoj dobre padol v takom teple po saune 🙂“

Novootvorený, zrekonštruovaný hotel situovaný v časti Bratislava – Ružinov je vzdialený 6 km od historického centra s jednoduchým prístupom k turistickým atrakciám a nákupným strediskám i rýchlou dostupnosťou k letisku a hlavným dopravným ťahom do Košíc, Viedne, Prahy, Budapešti. Hlavná železničná stanica Bratislava - Staré mesto, s priamym spojom, je vzdialená len 7,5 km od hotela.

Dnes otvorené: 10:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Hotel Modena***

Hodnotenie podniku Hotel Modena***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Erich

Paradny oddych, citrusovy napoj dobre padol v takom teple po saune 🙂

14. 1. 2017
Užitočné? Áno
Lenka8385

Páčilo sa nám takmer všetko. Ochota personálu na úrovni. Šatňa čistá. Prostredie super. Romanticka atmosféra vnesená sviečkami a farebným podsvietením. Čo sa týka ceny je priamo úmerná kvalite.

Našlo sa aj negatívum, ktoré sa ale dá veľmi rýchlo podla mňa odstrániť. Čo sa týka ovocia v miske a v nápoji. Prosím " šúpťe ho“ vlastne jedna sa o citrusi. V nápoji to malo strašnú pachuť, a tým padom nebol až tak osviežujúci. Myslím, že rýchlo odstrániteľné negatívum.

3. 1. 2017
Užitočné? Áno
Kika

výborná limonáda aj ovocná miska

Recepčná nám ani neukázala ako sa ovláda výrivka, voda v nej bola priveľmi horúca takže sme len polovicu času strávili tým, že sme sa pokúšali znížiť teplotu vody a vypnúť priveľmi silné prúdy. Navyše displej aj tlačidlá boli neoznačené, v miestnosti nebol ani telefón pre prípad že by sme potrebovali zavolať na recepciu. Sauna bola vyhriata na 60 stupňov a viac sa ju ani nepodarilo zohriať. Celkovo to bolo veľké sklamanie a sem už viac neprídem.

28. 12. 2016
Užitočné? Áno
Jozef

Všetko

19. 12. 2016
Užitočné? Áno
Ľubica

Pekny priestor. Vyborne sme zrelaxovali

Hodnotená ponuka: Súkromný wellness pre 2 osoby
15. 12. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (96)