Hodnotenie podniku  Hotel Modena***

4,1/5 (337 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Diana

Absolútne tento welness neodporúčam ! Totálna nespokojnost, jacuzzi bola spinava, voda v nej bola studena a o saune ani nehovorim. Zmestili sme sa tam ledva dvaja, popod dvere od sauny prefukoval studeny vietor a navyse sauna nebola absolutne vyhriata tak isto ako aj jacuzzi. Najvacsi vrchol bol, ked som zavolala recepcnu aby nam prisla nastavit ohrev vody v jacuzzi, vosla nam tam obuta v topankach co bolo vrcholne nehygienicke. Ohrev vody sice nastavila ale voda sa ohriala po dvoch hodinach (na 30 stupnov), cize tesne pred nasim odchodom. „Welness“ ani zdaleka nezodpovedal hodnote kuponu. Vrelo NEODPORUCAM ! Nikdy viac

24. 1. 2017
Marcela

Jedine dobra bola citronada

Nieco priserne. Voda tolko stupnov, ze takmer kolabujete. Sprcha nefunkcna, s napisom nepouzivat a v nej priserny bordel. V odkladacej miestnosti spina , vlasy na zemi. Zjavne hygiena a cistota nevravi nic. Papuce, ktore akoze dostanete, tak to zdrap niecoho tenkeho, co sa papucami neda nazvat. Nikdy viac!!!!

18. 11. 2016
Haragovalenka

Spokojnosť rozhodne nebola !!!
Všade vodný kameň a dosť nechutne špinavé prostredie. Ovocná misa by sa tak ani nemala nazývať, odporúčam ju radšej vynechať. Sauna bola jediná pomerne príjemná vec a tiež bola veľmi špinavá a o výrivke nebudem ani rozprávať. Neodporúčam, veľké sklamanie.

9. 10. 2016
Olinka

Citronáda a chutné ovocie

1. Po okrajoch vírivky bol vidietny prach a množstvo vodného kameňa (neviem kedy bola cistena)
2. Kazety na strope s flakmi od premocenia a odduté
3. Omietka na stene opadana a ventilátor s vrstvou prachu
4. Sprchový kút priamo vo wellness s plesňou a odpadavajucimi dverami
5. Pre mňa najhorší zážitok Bol keď som si dala na seba plachtu že ideme do sauny a z nej na mňa vyliezol ucholak (z ktorych mám hrozu)
Tak sme neváhali a wellness opustili predčasne.. veľké sklamanie na to, ako sme sa tešili … urobili sme si aj milú dokumentáciu :D

15. 9. 2016
Buzzinec

Pristup personalu. Poskytnute ovocie a „limonada“ boli este jedle

Hygiena bola otrasna, prostredie starsie, nie velmi utulne. Relaxacna hudba – zabudovane radio vo virivke, s velmi zlym signalom. Toalety a satna su na chodbe, ktora je zdielana s fitkom. Wellnes bol sice privatny ale zamknut sa tam nedalo.
Voda vo virivke bola spinava, so zapachom a nechcem vediet s cim este.

Vyjadrenie partnera
Hotel Modena*** Pred 6 rokmi

Dobry deň,

skutočne nás mrzí, že ste neboli u nás spokojní, nakoľko máme samých spokojných zákazníkov. Toalety a šatne nie sú na verejnej chodbe, ale sú k dispozícii IBA zákazníkom welnessu. Rovnako aj samotné fitko je v tom čase uplatnenia si zlavomat-voucheru k dispozícii IBA navštevníkom wellness. Welness už dnes má namontovaný bezpečnostný zámok, no ale aj v čase Vašej návštevy, bolo Vaše súkromie garantované.
Vírivku pravidelne čistíme a dezinfikujeme podľa hygienických predpisov a podľa aktuálneho stavu vody. Ak však niekto do nej vstúpi neopláchnutý, môže po vypnutí vírenia zostať na stenách vane povlak. Upozornenie, aby sa každý zákazník pred vstupom do vírivky opláchol visí na viacerých dobre viditeľných miestach.
No keďže naozaj chceme, aby naši zákazníci odchádzali od nás vždy spokojní, preto v rámci zjednania nápravy nás prosím kontaktujte na emailovej adrese: info@hotelmodena.sk.

2. 11. 2015
Basenda1

Personál ne ochotný

16. 12. 2014
Ninusa

Pri vstupe nám pani recepčná oznámila, že si poznačila zlý čas príchodu a povedala nám, že ovocie v ovocnej mise bude pravdepodobne vysušené a neráčila sa ho vymeniť. Okrem vysušeného ovocia bolo aj zhnité(hrozno) Fitness centrum- boli v ňom hrdzavé tyče, bežiaci pás bol nefunkčný ako aj sedadlo na stacionárnom bicykli, nedalo sa využiť a držiaca rúčka na stepperi sa hýbala. Dalo by sa to opísať ako home-made telocvičňa, kto čo doma našiel, to doniesol. Je to jedna malá miestnosť v pivničných priestoroch, nikdy by som to nenazvala fitness centrom.
Wellness- dvere do šatne sa nedali zamknúť a v sprchovacom kúte pri výrivke chýbala hadica, takže voda stekala po stene.

1. 12. 2014
Veronika

Zhnite ovocie, spinava voda vo virivke, pokazena sprcha

13. 10. 2014
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.