Hodnotenie podniku  Jump4Joy

4,6/5 (112 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lidakova

Samotné cvičenie nebolo až také zlé, aj keď asi najhorší jumping, na akom som bola.

Naozaj otrasné priestory. Človek sa prezlieka vyslovene na chodbe, žiadne skrinky, kde by sa dali dať veci, nič. Slečna vyberala peniaze od cvičiacich priamo v sále „na kolene“.

17. 2. 2017
Erika

Sympatická a milá precvičovateľka.

Mala som pocit, ako by precvičovateľka cvičila som pre seba. Vôbec sa nestarala o to, či ostatní stíhajú, vedia zopakovať cvik, alebo že by to zopakovala viac krát, aby tie cviky si zapamätali aj tí noví. Mne sa to nepáčilo.

Vyjadrenie partnera
Jump4Joy Pred 7 rokmi

Cvičenie je skupinové, nie osobné. Dnes bolo 15 ľudí: 10 – pokročilých, 5 – nových. 90 % skákalo veľmi dobre, a z dôvodu, že niekto nestíha zopakovať cvik viackrát meniť štýl cvičenia nebolo potrebné. Všade je napísané, že cvičenie má „rýchle tempo, viac pohybu, viac skokov, viac choreografie“, tak ste vedeli, že o čo pôjde. Preto mám akciu na prvý vstup, aby každý mohol vyskúšať a vidieť či sa mu cvičenie páči alebo nie. Poprosím vás, ak ste nestíhali a ste úplný začiatočník, tak to neznamená, že to bude pre všetkých také ťažké ako pre vás. Nabudúce mi to povedzte hneď, ak máte nejaký problém? Ďakujem.

19. 2. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.