Kategória

Vila Horec*** Hotel Hubert**** Vital Resort

4,2 / 5 (722 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Program, strava“

Hotel s celkovou kapacitou 105 lôžok Vám ponúka možnosť ubytovať sa v útulných a moderne zariadených izbách. Súčasťou každej izby je balkón, TV so satelitom,rádio, telefón s priamou voľbou, minibar, regulátor vykurovania, centrálne osvetlenie, bezpečnostný kartový systém,kúpeľňa s vaňou, toaleta, sušič vlasov, wellness župan. Hotel ponúka široké spektrum relaxácie: Oázu Thalasso; masáže; zábaly; kúpele; manikúru a pedikúru; kozmetiku. Hosťom je k dispozícii tenisový kurt, tenisová hala s možnosťou využitia aj na basketbal, ihrisko na plážový volejbal, minigolfový areál či hotelové kone. Súčasťou hotelového komplexu je depandance "Vila Horec", ktorá poskytuje ubytovanie v 13 dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Vo vile Horec sú povolené aj domáce zvieratá.

Dnešné ponuky Vila Horec*** Hotel Hubert**** Vital Resort

Hodnotenie podniku Vila Horec*** Hotel Hubert**** Vital Resort

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Eva

Bazén aj ked' dosť znečistený.

Na večeru už nebolo čo jesť. Personál sa bezcielne preháňal po "place", pritom si nevšímal dievčatko, ktoré si utieralo soplíky a rukami sa hrabalo v zeleninivých šalátoch. Na izbe mala byť fľaša vína ako bonus. Tak sme si otvorili malú fľaštičku z minibaru, ktorú sme pri odxhode zaplatili. Z princípu sme si pýtali to grátis víno a potom sa ukázala pravá tvár personálu. Nebudem radšej komentovať. Recepčná bola dezorientovaná, nakoľko vykonávala niekoľko činností naraz a ani jednu nedotiahla poriadne do konca. Ked' sme chceli navštíviť kaviareň, nenachádzal sa ta žiadny personál, tak sme boli na odchode, ked' odrazu za nami vybehla čašníčka. Potom nás s ochotou obsluhovala d'alej.Mali sme dohlásenú prístelku. Chýbal uterák a župan. Ked' som oslovila pokojské aby nám tie veci dali, povedali mi že ich ešte prinesú aj napriek tomu, že ich mali na vozíku. Tak sme sa pobrali do bazénu s tým, že si ešte priplatím masáž. Bohužiaľ masérka alebo masér už mal plno. Ked' sme sa vrátli na izbu už tam bol aj uterák a a župan. Pripadalo mi to ako keby pokojské čakali, kedy vypadneme z izby, no nebudem paranoidná, každopádne to bolo zvláštne. Musím bohužiaľ skonštatovať len jedno. Ten hotel ťazí len z dispozičnej polohy Tatier a o profesionalite sa tu nedá vôbec hovoriť. Preto by som neodporúčala takýto pobyt mojim známym.

5. 2. 2016
Užitočné? Áno
Božena

Kuchyňa, wellnes

Otrhané uteráky na izbe, poruchovy televízor

13. 12. 2015
Užitočné? Áno
Robert

Mierne zanedbany hotel, viditelne potrebuje noveho majitela.

14. 12. 2015
Užitočné? Áno
Robertvalovic

služby, bohatá strava, wellness,

izba nespĺňala štandard 4*

14. 12. 2015
Užitočné? Áno
Daniel

Super strava (hotel bol plne obsadený a strava bola neustále dokladaná). Milý personál, ale iba v reštaurácii a kuchyni.

Súčasťou pobytu mala byť aj fľaša vína na izbe, ktorú sme do konca pobytu nedostali. Voda vo vírivke a v bazénoch bola studená. Počas pobytu sme mali mať neobmedzený vstup do wellness, no dňa 10.2.2016 bol pre hostí hotela voľný až od 16:30 h., pretože boli uprednostnené deti lyžiarskeho výcviku z Vily Horec. Keďže v tom čase celý deň pršalo, tento čas sme museli prečkať na hotelovej izbe. Izba nespĺňa kritéria **** hotela (napr.: starý TV s otrasnou kvalitou obrazu, pavučiny, iba jedna voľná elektr. zásuvka, fľakaté koberce...). V celom hoteli, vrátane wellness, už cítiť "zub času".

12. 2. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (334)