CK Agama

4,5 / 5 (638 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Super zájazd, ochotná sprievodkyňa.“

Cestovná kancelária, ktorá sa zameriava na poznávacie zájazdy po Slovensku i po Európe.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://www.ckagama.eu
caagama@gmail.com
+421 944 989 300

Dnešné ponuky CK Agama

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku CK Agama

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ján

Super zájazd, ochotná sprievodkyňa.

Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marika

milá, ústretová a ochotná sprievodkyňa

prvý deň sme mali veľmi málo času na prehliadku, kvôli oprave ciest. Nestihli sme si ani pozrieť atrakcie, nie to ich využiť. Takže sa stalo, že sme mali na prehliadku mesta 45 min. Zvyšné dni, to bolo už OK.

26. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dominika

Plitvické jazerá sú krásne, Záhreb je tiež pekný. Som rada, že sme sa oddelili a videli viac než sme mali!

Všetko čo mohla cestovná kancelária ovplyvniť bolo strašné. Sprievodkyňa nemala absolútne žiaden záujem nám niečo o národnom parku povedať, počkať kým si ľudia spravia fotky, očividne ju to nebavilo, monotónne nám prečítala z papiera pár viet o Chorvátsku v ktorých sa tiež pekne domotala, bolo z nej cítiť že ju to nebaví, na jednej prestávke na benzinke dokonca takmer zabudla jedného pána pretože nepočítala ľudí, v Záhrebe nám ukázala katedrálu a ulicu s obchodmi (neviem či bol účel návštevy mesta nákupy)… V autobuse sme boli ako sardinky, šofér preletel cez takú jamu že som si skoro buchla hlavu o sedadlo predomnou a miesto „prepáčte“ sa začal smiať, ani raz počas jazdy som nepočula „pripútajte sa“… A „darček“ si CK mohla tiež odpustiť jeden keks z nejakej lacnej napodobeniny disko keksov bolo to smiešne radšej nech nedávajú nič. Táto CK už nie.

Vyjadrenie partnera
CK Agama Pred 2 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, hoci nás mrzí, že negatívne. A veľmi nás prekvapilo. Pani sprievodkyňa, čo bola na zájazde, sprevádza u nás pravidelne, zatiaľ sme na ňu krivého slova nepočuli a zákazníci si ju nesmierne chvália. Rovnako pozitívne ju hodnotili aj ostatní účastníci tohto zájazdu. Bola už toľkokrát na Plitviciach, že históriu a všetky informácie pozná naspamäť, nemá potrebu čítať ich z papiera ako to uvádzate. To, že sa máte pripútať v autobuse je snáď každému účastníkovi jasné, nemajú 5 rokov, že im to treba prízvukovať. Urobila navyše prehliadku horných jazier, rovnako prehliadku navyše v Záhrebe, kde vzala ľudí na zubačku. Čo vy vedieť nemôžte, keďže ste sa odpojili. A čo sa týka občerstvenia v autobuse, prepáčte, ale občerstvenie nie je zahrnuté do ceny zájazdu, nie je to pre nás daňový výdavok, platíme to vlastného vrecka ako malé poďakovanie za zakúpenie zájazdu. Ešte sme nezažili, že by niekto za to nebol vďačný. Prajeme pekný deň.

26. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Michal

Zájazd prebehol v poriadku, bez zdržiavania a pani sprievodkyňa bola veľmi milá. Zmluvu o zájazde sme vybavili pohodlne cez e-mail. Program zájazdu bol do bodky dodržaný.

22. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Javoroval

Veľmi milá sprievodkyňa, ktorá nám v autobuse pútavo rozprávala z histórie Rakúska a veľmi ochotne pomáhala. Vďaka patrí aj pánovi šoférovi, ktorý nás bezpečne priviezol až domov a trpezlivo znášal aj oneskorené príchody cestujúcich.

Boli som trochu sklamané aj s kamarátkou, že sme si v rozáriu nemohli kúpiť žiadnu kvetinku.

21. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (152)