Hodnotenie podniku  Kozmetický salón Bellezza

4,3/5 (359 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Beáta

Pani manikérka asi nemala dobrý deň…Dlhotrvajúca francúzska mankúra vôbec nebola dlhotrvajúca…jedine čo na nej bolo dlhotrvajúce bolo jej robenie avšak už na druhý deň sa mi začala olupovať a podotýkam, že som nechty nevystavovala židnej činnosti pri ktorej by k takemuto poškodeniu ľahko došlo.

Vyjadrenie partnera
Kozmetický salón Bellezza Pred 3 rokmi

Dobrý deň, ďakujem za hodnotenie práce ktorá bola robená 2 roky do zadu :-D a vobec to nie je aktuálne.
Pekný deň

13. 1. 2017
michaela

Nechtarka mila, ale to je všetko gelove nechty som mala hrbolate a same pukliny vdržali mi až 12hod od spravenia.(A to som prišla na dovolenku ha…po dovolenke som sa objednala na reklamaciu sice opravila ale zas iba na par hodin..odpadli mi zas dva o den nato som tam isla znova nech to dorobi išla som totiž na svadbu a chcela som mat nechty pekne a upravene bola som tam piatok na dorabku a v sobotu som na svadbu išla zas zdolamanimi nechtami…nechty som si teda užila dokopy 12hod dakujem za 13eur wau som si mohla kupit umele z činaku a vydržali by ..aspon tu dovolenku…
NO SKLAMANA SOM RIADNE..

20. 7. 2015
Maťa

Uz pri prichode do akože salonu.....prekvapenie, veľmi malá miestnost, kde pracovali dve mlade ženy, jedna fidlikala nechty klientke..ja som sa mala vyzliect do podprsenky v strede miestnosti, bez paravánu..vemi neosobné!!!…Kozmetička vobec nekomunikovala, neinformovala ma ani o tom co bude robit, aku kozmetiku, krem, masku pouziva…vobec som sa tam dobre necitila, mala som zakupeny kupon aj pre dceru, ktora po mojej skusenosti tam ani nešla…bolo to celé zle, nepačilo sa mi to!

20. 2. 2015
Gabriela

Prostredie stiesňujúce, pomaly som sa nemala kde zložiť…názov salón by som radšej nepoužívala. Masáž veľmi slabá, chápem, že každy nejak začína, ale bola som veľmi sklamaná. Viac určite tento salón nenavštívim.
27.1.2015 Gabriela

Vyjadrenie partnera
Kozmetický salón Bellezza Pred 5 rokmi

Dobrý deň, názvov salóna je podľa mňa každého vec aký si dá. Čo sa týka toho zloženia, vždy sa môže niečo prihodiť (odtrhnutie vešiakov), pocit stiesnenosti? na inernete sú fotky ako to tu vyzerá trebalo si pozrieť. A ešte k tej slabej masáži. My masírujeme tak, aby to nebolo zákazníčkam nepríjemné a ak chce niektorá chce silnejšiu masáž tak vie povedať. Pekný deň Kozmetický salón Bellezza

28. 1. 2015
Iveta

Ošetrenie nechtov fajn, no ich úprava a skrátenie hrôza

Vyjadrenie partnera
Kozmetický salón Bellezza Pred 5 rokmi

Sťažovať sa treba na mieste, vždy sa to dá opraviť. :-)

21. 1. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.