Kategória

MASÁŽE- Sumaško

4,4 / 5 (1004 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemné prostredie, ochotný personál, kvalitná masáž.“

Oddýchnite si v salóne s prvotriednou starostlivosťou Sumaško v Žiline na ulici J. Milca 27 (neďaleko železničnej polikliniky).

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky MASÁŽE- Sumaško

Hodnotenie podniku MASÁŽE- Sumaško

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Maria

Odo dňa masáže – 21. 6. 2016 chodím na kožné so svrbivými vyrážkami, svrabom na chrbáte, po balzamovaní a masáži sa mi toto urobilo. Aj včera som bola na kontrole na kožnom, dali mi na to tekutý dusík a tam na masáž už nepôjdem.

Vyjadrenie partnera
MASÁŽE- Sumaško Pred 2 dňami

Pani zlatá chodí k nám na masáže veľké množstvo klientov. Prevádzku udržiavame v čistote. V prevádzke žiadne balzamovanie chrbta nerobíme. Ešte som nepočula o tom že svrab sa lieči tekutym dusíkom.Viete čo svrab je a aká je inkubačná doba???????? Akože 8 mesiacov ho máte? Asi svoje telo neudržiavate v čistote. Bola by som rada keby ste si overili ako sa TEN váš údajný svrab rieši ako sa lieči !!! Keby ste si ho od nás odniesli vy, tak si ho odnesú vsetci klienti nakoľko svrab je prenosné ochorenie a nič také sa NIKDY v našej prevádzke nevyskytlo a to už fungujeme pekných pár rokov!!!! Bola by som rada keby ste si spomenuli kadiaľ ste v lete chodili, dodržiavali hygienu a nepísali tu kraviny, nešírili fámy o našej prevádzke.

18. 2. 2017
Užitočné? Áno
Mária

Príjemné prostredie, ochotný personál, kvalitná masáž.

29. 1. 2017
Užitočné? Áno
Eva

Super

24. 1. 2017
Užitočné? Áno
Anna

Perfektna masaz, akurat intenzivna, no nie bolestiva. Urcite odporucam a dakujem! :)

10. 1. 2017
Užitočné? Áno
Marcela

super prostredie a veľmi dobrá masérka, naozaj som si oddýchla ďakujem :)

dať si pozor na topánky, iná zákazníčka si vzala moje nové čižmy tak som trpla či sa mi vrátia, našťastie to dobre dopadlo no vytrpela som si svoje …

5. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (277)

Podobné podniky