Kategória

Horský hotel KĽAK

4,0 / 5 (28 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pobyt bol dobrý, pekne zrenovovaný hotel, jesť sme síce chodili do salaša 2 min od hotela, ale varili tam úžasne:)“

Horský hotel KĽAK je výborným miestom pre usporiadanie firemných akcií a školení, stretávok, osláv, svadieb, škôl v prírode, turistických a relaxačných pobytov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov, rodinných lyžovačiek... Vychutnajte si krásne prostredie a čerstvý horský vzduch.

Dnešné ponuky Horský hotel KĽAK

Hodnotenie podniku Horský hotel KĽAK

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 podľa 28 hodnotenia
Mária

Prostredie, wellness, zjazdovka, služby hotela – konkrétne veľmi ústretová a milá pani recepčná. Jedlo bolo tiež chutné. Jedine izby majú staršie zariadenie, ale to nám nijako nevadilo.

Vo wellness by sa hodila kaďa so studenou vodou na ochladenie po saune.

13. 2. 2017
Užitočné? Áno
Jana

Veľká ochota personálu, kuchyňa výborná, wellness ako v raji. Ubytovanie staršieho dáta ale čisté. Nemám čo vytknúť, rozhodne by sme opakovali.

29. 1. 2017
Užitočné? Áno
Margita

príjemná komunikácia pri rezervácii, príjemný a ochotný personál

v cene voucheru malo byť nové špičkové wellness, bohužiaľ wellness ešte nebolo dokončené

23. 1. 2017
Užitočné? Áno
Ján

Personal mily, strava ok.

Wellness nefungovalo! Izba velmi mala, nepohodlny matrac.

22. 1. 2017
Užitočné? Áno
Mária

Krásne prostredie. Škoda le, že na pobyt sme šli už na sklonku zimnej sezóny, takže skipasy sme nevyužili. Veľké plus je ústretovosť a ochota personálu, (pobyt sme v plánovaný deň nástupu rušili a kvôli chorobe posúvali o dva týždne a umožnili nám to, hoci vôbec nemuseli).

15. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (12)