Oáza výtvarného umenia

4,3 / 5 (34 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vela zabavy, kreativita, skvely pristup. Urcite treba vyskusat :-)“

Ateliér tvorivého relaxu.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Oáza výtvarného umenia

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Alexandra

Lektorka bola milá a kurz bol vhodny aj pre začiatočníkov. Treba zavolať lektorke a ona vás bude veľmi ochotne navigovať kde je atelier, kedze je veľmi tazko najditelny a treba ho dlho hladat.

Mohli sme si spraviť len jednu vec.

Vyjadrenie partnera
Oáza výtvarného umenia Pred 8 mesiacmi

Počet výtvorov, ktoré si klient vymodeluje počas 2 -hodinovej lekcie keramiky závisí len a len od šikovnosti klienta. Veľmi často si klienti (inšpirovaní výtvormi v ateliéri) vyberajú náročné modely, ktoré napriek mojej intenzívnej pomoci nestihnú za 120 minút dokončiť. Takmer vždy zostávajú minimálne o pol hodinu dlhšie, (pokiaľ to počet miest v ateliéri umožní, pretože jednotlivé kurzy často nadväzujú na seba) alebo sa podľa dohovoru - vrátia dokončiť dielko o niekoľko dní. Nikdy, však, nebolo nikomu na keramickom kurze u nás v ateliéri povedané, že si smie vymodelovať len jednu "vec". Samozrejme, vzhľadom na isté limity, (sú uvedené aj na našej ponuke na Zľavomate, napr. cca 1,5kg hliny na osobu a lekciu) si jeden klient nemôže žiadať na modelovanie počas jednej lekcie napr. 5 kg hliny, resp. môže, ale materiál nad limit si musí zaplatiť. Ale s tým sme sa doteraz ešte nestretli. :)
Mgr. Margaréta Horáková, lektorka a konateľka

25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marcela
25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Andrea
14. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
E

Vela zabavy, kreativita, skvely pristup. Urcite treba vyskusat :-)

13. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Natalia

Lektorka bola veľmi milá, priateľská a ochotná, potešilo ma, že výtvor hneď z prvej hodiny je použiteľný a aj vizuálne celkom pekný, čo ma prekvapilo, keďže som nemala žiadne predošlé skúsenosti. Čas strávený na kurze bol naozaj veľmi príjemný, určite odporúčam vyskúšať :)

Je trošku ťažšie nájsť ateliér/priestory, ale bolo možné telefonicky sa spýtať na navigáciu u lektorky.

13. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (11)