Kategória

Horský hotel Čeladenka****

4,5 / 5 (41 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Vsetko bolo vynikajuce.“

Hotel sa môže pochváliť nielen polohou ako stvorenou pre úžasnú dovolenku, ale tiež vzhľadom, ktorý pôsobivo kontrastuje s okolitou krajinou a právom mu vyslúžil 1. miesto v súťaži Best of Realty 2014 v kategórii hotelov. Hotel disponuje novozrekonštruovanými izbami s vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, hotelová kozmetika, fén), ktoré sú vkusne vybavené moderným nábytkom, telefónom, satelitnou televíziou, minibarom a trezorom.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Horský hotel Čeladenka****

Hodnotenie podniku Horský hotel Čeladenka****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,5/5 podľa 41 hodnotenia
Dornicak

pěkný hotel v krásném prostředí.

gastro a welnes nic moc.

18. 10. 2016
Užitočné? Áno
Vengrická

Úroveň ubytovania, servisné služby, strava, kultúrny program a príjemní ústretoví ľudia personálu hotela

Nie nič, iba počasie ......................

6. 10. 2016
Užitočné? Áno
Vlasta

Vsetko bolo vynikajuce.

2. 10. 2016
Užitočné? Áno
Richard

Všetko včetne personálu . Proste bomba a to nepreháňam treba vyskúšať . Naši podnikatelia by mali chodiť na školenia do takýchto ubytovacích zariadení. Proste tak to je. A to som iný PATRIOT!!!!!!

5. 6. 2016
Užitočné? Áno
Martin Onder

V tomto hotely chamtivosť predbehla rozum !!! Totálna ne - profesionálne vedenie riaditeľa hotela ! Ukážka ako to nemá vyzerať,keď riaditeľovi vôbec nezáleží na hostí ktorý si zaplatili Wellness Spa logicky, že sme hľadali relax. Miesto oddychu,pokoja a relaxu sme tu z manželom presedeli noc na lôžku a čakali sme až do rána na svitanie,lebo peniaze zo svadby,ktorá sa tu konala,znamenajú pre riaditeľa hotela viac ako spojný a oddýchnutý hostia,ktorý by sa verím tomu veľmi radi vracali späť ! A práve preto vôbec nedoporučím tento hotel ak nechcete vyhodiť von oknom svoje peniaze,kde Vám sľubujú relax a miesto neho presedíte,zúfalo a bezmocne na posteli do rána čo je zarážajúce totálne vyčerpaný z hlučných a tancujúcich svadobčanov,len preto,že darujete ako to bolo v našom prípade zadarmo niekomu 145 Eur. Len nám zabudli akosi oznámiť,že sa zúčastníme svadby na ktorú sme neboli pozvaný !!! Aj takto arogantne,bezočivo,bezohľadne sa k nám môže zachovať súkromný hotel Čeladenka v Beskydách,lebo štátne orgány sú v tomto prípade úplne krátke nakoľko je to súkromný pozemok ! Preto by som rada aspoň ja takto upozornila ďalších hostí, aby si najskôr dobre preverili a zistili aká súkromná oslava a zábava sa chystá v hoteli lebo v tom prípade prídete domov viac unavený a vyčerpaný ako ste tam išli a ešte aj chudobnejší o nemalé finančné prostriedky ! Sme znechutený,sklamaný lebo cítime, že sme boli oklamaný a za peniaze sme nedostali oddych ani relax !!!

30. 5. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (13)