Kategória

Hotel Plejsy ***

4,0 / 5 (2307 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemné prostredie, nie veľa ľudí (v tom čase), väčšinou super personál, dobrá strava, bazény vonku aj dnu, veľa možnosti trávenia času (hry, športy, bowling, "všetko možné“)."

Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období.

Hodnotenie podniku Hotel Plejsy ***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Renata

Krasne prostredie,mily personal,vynikajuca strava.Spokojnost :-)

2. 10. 2016
Užitočné? Áno
Robert

Bolo Super.

1. 10. 2016
Užitočné? Áno
Helena

všetko,najmä prístup personálu-čašníkov,nakoľko som mala postihnutú sestru so sebou,mohla som jej jedlo zobrať na izbu

29. 9. 2016
Užitočné? Áno
Radoslav

Super hotel. Super recepčné, dobrá a chutná strava, nádherné prostredie, čisté izby, pekný welness a bezény. Boli sme veľmi spokojní. Určite sa tam ešte vrátime.

28. 9. 2016
Užitočné? Áno
Jan

Príjemné prostredie, nie veľa ľudí (v tom čase), väčšinou super personál, dobrá strava, bazény vonku aj dnu, veľa možnosti trávenia času (hry, športy, bowling, "všetko možné").

Len drobnosti vo wellnese - bude dobré, ak v hoteli poopravujú, hodila by sa ešte lepšia starostlivosť o vodu vo vonkajších bazénoch, teda najmä detských bazénikoch.

28. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (1012)

Podobné podniky