Kategória

Natural & Beauty

4,0 / 5 (379 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Flexibilná kaderníčka s profesionálnou zručnosťou“

Salón Natural Beauty so sídlom v Košiciach je pre vás tým pravým riešením v súvislosti s kaderníckymi službami a ponukou profesionálnej vlasovej kozmetiky alebo skrášľujúcich kozmetických služieb.

Dnes otvorené: 8:00–16:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Natural & Beauty

Hodnotenie podniku Natural & Beauty

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marek

pekné prostredie

Kupón bol ako darček pre moju priateľku ale bolo to veľmi zlé rozhodnutie, pretože vôbec nie je spokojná. Absolútne sa jej nepáči strih, ktorý jej kaderníčka vytvorila na hlave, dokonca sa až hanbí chodiť po ulici tak aj keď je trochu teplejšie vonku radšej si dá čiapku a je veľmi nešťastná z toho, pretože sa tešila, že konečne bude mať na hlave, čo sa týka účesu, zmenu, no netušila, že takú zlú. Dala si robiť aj melír, ktorý jej urobili veľmi na husto až to vyzerá, že má celé vlasy zafarbené a nie urobený melír. Kvôli tomu musela aj doplácať 5 eur, pričom ona nemá ani dlhé a ani husté vlasy. Asi chcel len podnik zarobiť. Okrem toho aj po umytí stále z vlasov zapácha farba vôbec sa nedá prebiť ani šampónom. Ako ona tvrdí farbí si vlasy už dlho, či už doma alebo v salóne a nikdy sa jej toto ešte nestalo žeby farbu bolo tak dlho cítiť. Celkovo aj z tých kaderníčok mala pocit akoby tam boli donútené byť, úplne znudené a znechutené. Ešteže všetko bolo kupované na kupón, pretože ak by mala zaplatiť plnú sumu akú si salón pýta tak ďakujem pekne ale totálne nadsadené ceny a za tú kvalitu to absolútne nestojí.

20. 2. 2016
Užitočné? Áno
Anna

Celkový prístup, šikovné ruky kaderníčky a jej rady ohľadom starostlivosti o moje jemné vlasy, konečný strih a styling, proste super…

Ďakujem

13. 10. 2016
Užitočné? Áno
Katarina

šikovnosť kaderníčky – vie poradiť
prostredie také normálne

24. 8. 2016
Užitočné? Áno
Patrícia

Maximalna nespokojnost. Kym ma vzala, cakala som pol hodinu. Korienky vlasov mam nafarbene, na zvysok vlasov mi farba nechytila, kedze mi pred tym na ne nastriekala vodu. Hoci je v ponuke aj zaverecny styling, kadernicka sa ma pytala ci mi staci len vysusit alebo aj vyfukat kefou, nalakovat…pretoze tam cakali este dalsie dve zakaznicky s farbou na hlave. Objednavaju si vela zakaznicok, maju na ne malo casu…ocividne kvantita prevysuje kvalitu.

20. 1. 2016
Užitočné? Áno
Mária

Flexibilná kaderníčka s profesionálnou zručnosťou

3. 1. 2017
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (143)