MULTIFLORA

3,2 / 5 (15 hodnotenie)

Jsme česká rodinná firma s tradicí, mezi naše činosti patří pěstování okrasných dřevin a thují, údržba a realizace zahrad, sekání travnatých ploch a další. V naší nabídce naleznete thuje (túje) různých velikosti a druhů, například Smaragd, Brabant, Columna, Kornik, Danica, Aurea Nana, Rheingold, Holmstrup, Golden Pearl, Zebrina ... vhodné jak na živý plot, tak samostaně na skalku či zahradu.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

http://www.levnethuje.cz
info@levnethuje.cz
+421 775 055 535

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Tovar, Dom a záhrada, Kuchynské potreby

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku MULTIFLORA

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Robo

Nápad

15. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Juraj

Výborná vec.

29. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Pali

4ks hadic prisli bez prislusenstva

10. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Milan

Po objednaní sa niekoľko týždňov nič nedialo, až keď som tam zatelefonoval mi dotyčný pán oznámil, že ešte si musím kúpiť voucher na dopravu. Tu bol problém, lebo pri nákupe voucherov som si to nevšimol a nikto mi nedal vedieť. Keď som si krvopotne našiel, kde si voucher na dopravu kúpiť a po oznámení dodávateľovi sa zase pár týždňov nič nedialo. Opätovne až na môj telefonát sa dotýčný zobudil „jaj a ja sm vám to ešte neposlal“. Takže hadice došli za ďalšie dva týždne. Aké však bolo moje prekvapenie, keď došli bez príslušenstva. A opätovne po mojom telefonáte, že si ten pán zistí … a keď si zistil tak poslal aj príslušenstvo. Takže zavlažovanie, ktoré mi malo slúžiť od jari je kompletné od budúceho týždňa a je mi nanič, lebo pánbožko nepolial a tráva uschla.
Takže všetko zle. Takú mizernú službu mi ešte nikto neposkytol!!!!

7. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Miroslav

tovar bol poškodený pri balení

4. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)