Kategória

Hotel Park****

4,6 / 5 (48 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „bolo krásne…“

Hotel Park**** leží v kúpeľnom meste Piešťany, najväčšom a najvýznamnejšom kúpeľnom meste Slovenska. Vďaka umiestneniu návštevníkom ponuka relax a pokoj, ale aj možnosť sa za pár okamihov dostať do centra mesta.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Pobyty na Slovensku a okolí, Kúpele

Hodnotenie podniku Hotel Park****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 48 hodnotenia
Alena

Ubytovanie bolo pekné, čisté. Raňajky aj večere boli formou bufetu. Personál veľmi milý a ochotný. Kuchári stále doplňali minuté jedlo. Liečebné procedúry boli fajn aj tam bol príjemný personál.

Bazén malý, neplavecký. Bol stále plný, a keď tam prišli aj rodiny s deťmi, bolo tam naozaj „tesno“.

17. 1. 2017
Užitočné? Áno
Romana

bolo krásne…

21. 7. 2016
Užitočné? Áno
Familypazdera

Rodičia využili pobyt, ktorý sa im veľmi páčil a služby vyhovovali ich požiadavkám. Odporúčam tento hotel a služby pre seniorov využívať.

Vyššie ceny v bufetoch.

1. 7. 2016
Užitočné? Áno
Erikos

Vsetko velmi mily a ochotny personal, vyborny ralax…
Krasne prostredie
Vsetko na profesionalnej kvalite

26. 6. 2016
Užitočné? Áno
Júlia

Prostredie hotela krásne, izba standard, personál ústretový. Super, že welness, aj bazén pár krokov – stačí sa výťahom zviezť dolu.

Mínusom je určite strava – mali sme polpenziu. Raňajky v pohode – bol dostatočne široký výber, ale večere slabé, pripomínajúce školskú jedáleň. Akoby to kuchára nebavilo – nedovarené cestoviny, menu za cely čas takmer rovnaké (nejaká ryba, kuracie alebo morčacie stehno). Manžel dost trpel, šťastie že na obed sme chodili do mesta.

25. 6. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (18)