Izba číslo 13

Bratislava, Cintorínska 7

"Síce sa Izba č13. nachádza v administratívnej budove, prístup bol jednoduchý. Rezervácia prebehla telefonicky a vo veľmi dobrej nálade. Personál…" — Lukáš, Pred rokom

"Síce sa Izba č13. nachádza v administratívnej budove, prístup bol jednoduchý. Rezervácia prebehla telefonicky a vo veľmi dobrej nálade. Personál…" — Lukáš, Pred rokom

O nás

Izba číslo 13, s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá interaktívnou zábavou v podobe únikových hier. Pôsobí na trhu od roku 2013 a za tie roky sa vypracovala na najväčšiu a najlepšie hodnotenú únikovú hru na Slovensku, a na jednu z najlepšie hodnotených Escape Rooms v strednej Európe. Momentálne má k dispozícii 5 rôznych tematických hier v Bratislave rozprestierajúcich sa na ploche viac ako 250 m². Samozrejme, všetky priestory sú plne klimatizované. Za 5 rokov na trhu ich hry absolvovalo viac ako 20 000 spokojných hráčov a viac ako 400 firiem.

Izba číslo 13
Cintorínska 7, Bratislava, 811 08 (zobraziť na mape)

Izba číslo 13

Cintorínska 7, Bratislava

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Hodnotenie podniku

4,8/5 (25 hodnotenie)
Lukáš

Síce sa Izba č13. nachádza v administratívnej budove, prístup bol jednoduchý. Rezervácia prebehla telefonicky a vo veľmi dobrej nálade. Personál skvelý, trpezlivo vysvetlil pravidlá, odfotil nás ich fotoaparátom na ich stenu „slávy“ a aj našimi mobilmi. Izba „Miesto činu“ bola skvelá a zaujímavo náročná – mali sme šťastie, že sme ju stihli ešte pred rekonštrukciou a nahradením novými Escape Room izbami.

Denisa

Vsetko super

Ked som objednavala druhu miestnost cez mail tak si ho pracovnicka nevsimla a ked som za par dni volala co sa deje tak nas zvoleny termin uz nebol volny. Ale ako kompenzaciu nam ponukli predlzenie kuponu aby sme sa stihli s kamoskami zasa dohodnut na termine.
Takze nabuduce by som pre istotu objednavala asi zavolanim.
Skoda, ze nemaju objednavaci system ako vacsina escape room.

Mitch

Páčilo sa nám, napriek tomu že sme to tentokrát nedali, bolo to zložitejšie ako Lebka