Hodnotenie podniku  Ademi Kurzy

4,6/5 (50 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Magdaléna

Nič. Priestory nemajú WC. Lacnejší priestor ťažko nájsť.

Nepríjemné a arogantné správanie. Nebolo možné dohodnúť si termín, a keď už bol dohodnutý, tak ho zrušili a presunuli o týždeň, napriek tomu som v daný deň, ktorý bol zrušený, dostala telefonát, že prečo som neprišla. Keď už kurz začal, opäť bol ďalší termín posunutý o dva týždne. Nedávajú žiadne materiály ku kurzu. Pani vedúca si myslí, že účastníci sú tu pre ňu, nie ona pre nich. V takejto atmosfére nie je možné niečo sa naučiť.

Vyjadrenie partnera
Ademi Kurzy Pred rokom

Pani Šípková, divím sa, že ste nenapísala, ako ste ma natáčala na telefón. Poprosila som Vás, aby ste prestala. Zasmiali ste sa a povedala ste, že uz nenatáčate. Natáčali ste ďalej. Opakovane som Vás žiadala aby ste prestala. Neprestala ste. Z tohto dôvodu som Vás požiadala, aby ste opustila kurz. Klamstvám, ktoré ste tu napísala sa venovať nebudem. Napriek Vášmu účelovému hodnoteniu Vám prajem pekný deň.

9. 12. 2019
Paulína

Nikdy nedoslo k uplatneniu s pani bolo nemozne sa dohodnut. Sklamanie.

Vyjadrenie partnera
Ademi Kurzy Pred 2 rokmi

Dobrý deň,
žiaľ pri zakúpení kurzu ste nezvážila, že na kurze nie ste sama, že kurzy sa nedajú rušiť a dávať nové termíny behom jednej sms. Zvlášť tesne pred kurzom. Ak ste mala záujem o individuálny kurz, tak aj túto možnosť poskytujeme na našej webstránke. Kde by sme sa Vám plne prispôsobili. Produkty predávané ma Zľavomate sú skupinového charakteru. To znamená, že sa nedá na Váš pokyn meniť čas/ termín kurzu a nanútiť ho aj ostatným účastníkom. Prajem pekný deň.

13. 7. 2019
Lenka

kurzu som sa nezúčastnila – nekomunikácia.

Veľmi som sa na kurz tešila, avšak mám zmiešané pocity. Po telefonáte som na vyžiadanie zaslala kód voucheru s otázkou na možné termíny. 2 termíny mi boli zaslané. Odpovedala som obratom kladne, že mám záujem o oba ponúknuté časy a zároveň som sa opýtala niekoľko upresňujúcich otázok. Na môj email mi neprišla už žiadna odpoveď, ani potvrdenie dohodnutého času. Mám veľmi zmiešané pocity z NEkomunikácie. Nakoľko platba bola zaplatená vopred, určite by som sa k zákazníkom správala inak, mala by som záujem, aby osoby, ktoré sa prihlásia, naozaj vyčerpali ponúkané služby, a ak ich nečerpajú, prečo ich nečerpajú. Nepredpokladám, že v prípade kurzu šitia ide o masový predaj, že to nie je možné ustrážiť. Nakoľko kontaktné údaje boli k dispozícii, som po mnohých nákupoch na Zľavomate prvý raz veľmi veľmi sklamaná. Napísať, že voucher bol uplatnený je absolútne nesprávne.

Vyjadrenie partnera
Ademi Kurzy Pred rokom

Dobrý deň,
reagujem na vase hodnotenie.
Ak ste naozaj presvedčená o tom, že sa stala takáto situácia. Prosím podpíšte sa. Nie som si toho vedomá, ale pri tom množstve kurzov, ktoré robím sa chyba stať mohla. Ak som Vám ponúkla termíny kurzov a nedostala ste, ako uvadzate odpoveď. Ospravedlňujem sa. Ak sa sa skutočne stala chyba z mojej strany, rada ju napravim.
Všetko je o komunikácii ako píšete. Ešte raz Vás poprosím o meno, aby sme situáciu napravili.

Ďakujem
Ademikurzy
0915 074412

6. 4. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.