Kategória

Piešťanský Pivovar

4,2 / 5 (27 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Koleno bolo úžasne pripravené aj podávané 🙂 milá obsluha“

Pivo z Piešťanského pivovaru sa skladá 4 základných zložiek – vody, jačmeňa, chmeľu a kvasiniek. Žiadne pridané enzýmy, konzervanty a iné sajrajty – a teda žiadne europivo, ale poctivé domáce pivo.

Dnes otvorené: 16:00–0:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Steaky a mäso

Hodnotenie podniku Piešťanský Pivovar

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,2/5 podľa 27 hodnotenia
Sillver_2003

výborné pivo a prostredie

17. 1. 2017
Užitočné? Áno
Biba

Koleno bolo úžasne pripravené aj podávané 🙂 milá obsluha

15. 1. 2017
Užitočné? Áno
Babicova

Keď sme do pivovaru prišli, trochu sme sa zarazili, kde vlastne bude prebiehať prehliadka, kedže pivovar nie je veľmi veľký. Po pár minútach sme však boli naozaj milo prekvapení. Prehliadka totiž prebiehala aj v „zákulisí“. Mohli sme ochutnať/ovoňať suroviny, z ktorých sa pivo vyrába. Burger bol zatiaľ jeden z naj aké sme kedy jedli (a to už máme naozaj poskusované kade-tade). Skvelé pivká nakoniec padli veľmi vhod ;). Najviac nám chutilo pivo IPA. Sadu pív sme si dokonca kúpili i domov pre rodinu ako darček. Podpivníky ako darček sme síce nedostali, ale myslím, že sa bez nich zaobídeme.

30. 12. 2016
Užitočné? Áno
Slavka

Prehliadka + pristup

Nedodrzane zmluvne podmienky, darcek pre 2 osoby – v cene bolo aj jedlo – gulas/hamburger, ktore nedostali. Za dobu asi 3 hodin dostali jeden pagac…

23. 12. 2016
Užitočné? Áno
Ervín

Koleno bolo veľmi chutne pripravené a naservírované, podávala ho veľmi šikovná a milá obsluha, celkovo personál bol na profesionálnej úrovni a vďaka ochotného prevádzkara som si koleno mohol vychutnať pri rezervovanom stole v blízkosti príjemne hrajúcej pankovej kapely Mapex ix, ktorá hudbou dokázala roztancovať ľudí v podniku.

10. 12. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (7)