Hot chilli lode

4,9 / 5 (18 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Perfektna jazda“

Spoločnosť Hot Chilli lode pre vás dlhoročne realizuje kapitánske kurzy na rieky, moria, člny, vodné skútre a plachetnice. Kapitáni pod ich vedením dosahujú vynikajúce výsledky na skúškach a vďaka ich profesionálnemu prístupu sú kvalitne pripravení do praxe. Pre tých ktorí hľadajú, predávajú lode Regal boats, Chaparral, Cranchi, Karnic, vodné skútre Yamaha, lodné motory a člny Yamaha Marine, nezničiteľné člny Whaly. Dokonca i chránia, keďže sú i vodná záchranná služba. Vlastnia krásne člny a vodné skútre, plaviace sa po Dunaji pre Váš zážitok a radosť z plavby, objavovanie panorámy Bratislavy z vodnej hladiny. Ponúkajú skvelé zážitky, aj vďaka tomu, že plavba po Dunaji je zábava, adrenalín, relax i oddych.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Praktické, Zábava a voľný čas, Kurzy a školenia

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hot chilli lode

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 podľa 18 hodnotenia
Minarikova

Perfektna jazda

1. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Iveta

Odporúčam. Na lodke bola príjemná atmosféra. Krásna príroda.

20. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Certisko

nevsedny zazitok. davala sa aj mineralka, co ak sa nemylim, nebolo napisane, takze male ale prijemne prekvapenie.

netrvalo to deklarovane dve hodiny ale len hodinu a tristvrte. o nic neslo, ale je to take typicky slovenske, ze clovek zaplati za dve hodiny a dostane len hodinu a tristvrte. ide o princip, cloveka to zamrzi. keby sa predavala hodina a tristrvte za tie iste peniaze, aj tak by sme to kupili, ale odchadzali by sme s lepsim pocitom.

Vyjadrenie partnera
Hot chilli lode Pred 2 rokmi

Velmi nas mrzi, ze sme Vam pokazili dojem z plavby tym, ze sme cast pomalej plavby urcenej na prehliadku v Jaroveckom ramene skratili, cim bola plavba kratsia o 15 minut. Urobili sme tak, kedze v tieni bolo viac ako 36 C, bezvetrie a nepomahala slnecna clona a ani podavana mineralka na osviezenie. Urobili sme tak s ohladom na zdravie Vas, nasich klientov, nie preto, ze je to slovenske....)) Snazili sme sa to nahradit plavbou do centra BA, pred Eurovea, ktora v plane plavby nebola))

20. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
M

Určite odporúčam každému vyskúšať :)

19. 7. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.
Koleso šťastiaHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem