Kategória

Hotel Gobor*** Vitanová

4,4 / 5 (236 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko“

Hotel je situovaný v pokojnom prostredí oravskej prírody na okraji obce Vitanová, smerom k neďalekým termálnym kúpaliskám v Oraviciach, otvoreným po celý rok, len 7 km od hraníc s Poľskom. Hotel v spojení s bohatou ponukou okolia vám pripraví skutočne skvelú rodinnú dovolenku.

Dnešné ponuky Hotel Gobor*** Vitanová

Hodnotenie podniku Hotel Gobor*** Vitanová

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jahrenn

Príjemné prostredie, ochotný personál, dobrá strava, wellness priamo v budove. Jednoducho zariadené izby primerané cene. Krásna príroda, blízko teplé bazény - Oravice. Boli sme spokojní a na jeseň sa tam chystáme opäť.

30. 11. 2016
Užitočné? Áno
Nika

Všetko

28. 11. 2016
Užitočné? Áno
Miroslav

NIČ !!!!!

Od prvej chvíle sme boli nemilo prekvapení. Strach a hrôza alebo aj katastrofa. Smrad z kuchyne v celom hoteli, otrasne šmykľavé studené a špinavé wellness, neochota zo strany personálu, otrasné izby a to o kúpeľni radšej ani nenapíšem, to je kapitola sama o sebe. Určite by som tento akože wellness nikomu neodporúčal. Na 3* veľmi slabý, maximálne 0,5* by som im dal. Aj to iba za vonkajší vzhľad a parkovanie.

27. 11. 2016
Užitočné? Áno
Frantisek

Příjemný přátelský porsonál, prostředí

Porce, zejména pak večeře, mohla být větší. Normální chlap se z toho nenajedl.

26. 11. 2016
Užitočné? Áno
Miro

Mily personal, celodenny wellness, jedlo vyborne a krasne naservirovane

Museli sme ist domov

25. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (113)