Hotel Gobor*** Vitanová

4,4 / 5 (323 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „wellnes ubytovanie strava personal“

Hotel je situovaný v pokojnom prostredí oravskej prírody na okraji obce Vitanová, smerom k neďalekým termálnym kúpaliskám v Oraviciach, otvoreným po celý rok, len 7 km od hraníc s Poľskom. Hotel v spojení s bohatou ponukou okolia vám pripraví skutočne skvelú rodinnú dovolenku.

Dnešné ponuky Hotel Gobor*** Vitanová

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Gobor*** Vitanová

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Eva

wellnes ubytovanie strava personal

22. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ivana

Boli sme tu druhý krát a boli sme veľmi spokojní, budeme uvažovať o tom, že sa sem o rok opäť vrátime.

21. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Patrik

Zdravím , na pobyte sme boli s priateľkou od 17.7–19.7.2017 a veľmi sa nám páčilo. Personál bol príjemní, ochotní a aj napriek naším požiadavkám nám vždy vyhoveli s úsmevom na tvári. Jedlo bolo výborne , švédske stoly a večera boli bohaté.

19. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Otravaga

ubytovanie aj strava ok

prístelka pre dieťa „zadarmo“ v penzióne nebola uznaná. Za to „zadarmo“ sme mali zaplatiť polpenziu. Pred kúpou voucheru si radšej zavolajte do penziónu a uistite sa, čo to čo voucher ponúka platí aj v penzióne.

13. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jana

Príjemný personál, perfektné ubytovanie, pekné prostredie, strava. Veľmi sa nám páčilo a určite sa tam ešte vrátime. Wellness na úrovni – trochu nám chýbala klasická fínska sauna. Čo však chceme vyzdvihnúť, je neskutočne dobrá masérka Veronika. Masáž mala vysokú, profesionálnu úroveň. Masérka bola veľmi príjemná, bolo vidno, že svoju prácu robí s radosťou a odborne. Vďaka ešte raz

Nie, nebolo

12. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (157)