Kategória

Hotel Gobor*** Vitanová

4,4 / 5 (247 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „ubytovanie, prístup ľudí, blízke termály“

Hotel je situovaný v pokojnom prostredí oravskej prírody na okraji obce Vitanová, smerom k neďalekým termálnym kúpaliskám v Oraviciach, otvoreným po celý rok, len 7 km od hraníc s Poľskom. Hotel v spojení s bohatou ponukou okolia vám pripraví skutočne skvelú rodinnú dovolenku.

Dnešné ponuky Hotel Gobor*** Vitanová

Hodnotenie podniku Hotel Gobor*** Vitanová

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Evka

Pačilo sa mi ze kazdé auto malo svoje parkovacie miesto a milí personál ale len na recepcii.

Jedlo bolo velmi slabé ak to porovnám z inými hotelmi na SVK a este aj ten výber z dvoch jedál no otras. Na ranajkách tam stále otravne až dotierajuc pobehovala prevádzkarka ktora vkuse posuvala ranajky ze sme si ani jedlo nemohli nabrat a ked sme jedli nechutne pozerala az do ust… Mala aj drzé vystupovanie takze moj návrh v prvom rade vymenit prevadzkarku. Na izbe sme mali bordel aj ked sme sa stazovali aby upratali tak sa nic nedialo a ako bonus som prišiel za upratovačku ze mame otrusinky po koberci lebo máme male dieta tak mi dala doruky výsávac ze si mám povysávat !!! Vo welnes bola v deckom bazéne spina celých 5-dní a prechlorované… a uz sa radsej nevyjadrujem lebo mi je normálne zle !

15. 1. 2017
Užitočné? Áno
Romanko

ubytovanie, prístup ľudí, blízke termály

chýbala mi bežkárska trať s blízkym občerstvením

2. 1. 2017
Užitočné? Áno
katarina

cena, prostredie, personal. jedlo,

16. 12. 2016
Užitočné? Áno
Zuzana

ubytovanie, strava, personál, prostredie, wellness

8. 12. 2016
Užitočné? Áno
Alena

Veľmi sa nam pacilo

7. 12. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (119)