Hodnotenie podniku  allnature.cz

4,5/5 (333 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jaroslav

Olej takmer bez vône, na to že je to kokosový olej vôňa chýba.

10. 7. 2018
Merry

Cena je skvela .Fľaše neboli rozbite.:)

Na poste ma nevedeli najst ked ze napisali moje meno z nicku a nie meno co som zadavala do kolonky aspon ze teti na poste boli take mile a bali mi dali

16. 7. 2016
Katka

šťavy

dodanie – nakoľko obchod tvrdil, že tovar dodal v určitý dátum, ale to nebola pravda a až po mojom urgovaní ako na zľavomate tak na allnature.cz sa ľady pohli a tovar mi zaslali. Ale až v januári a mal to byť darček takže spokojná určite nie som. Dúfam, že to bolo spôsobené len predvianočným stresom a chaosom. A ešte aj zľavomatu vtedy ohlásili, že som si tovar prevzala, až jasom musela upozorniť na to, že nie.

2. 2. 2016
Viera

Prišlo v poriadku.

Po dlho očakávanej zásielke, ktorú som urgovala u dodávateľa, nenahlásil mi číslo zásielky, ktorú som žiadala, následne som chcela refundovať kupón po mesačnom nedodaní, prišla zásielka. Pri prenose, keďže bola ťažká, sa mi zásielka vyšmykla, pretiekol obal, keďže po otvorení balíčka som zistila, že jedna fľaša sa rozbila, našťastie druhá zostala celá. Škoda, že nebola šťava v plastovej fľaše, možno by náraz vydržal. Slabo vystlané zásielka. Slabá komunikácia s dodávateľom.

2. 2. 2016
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.