Kategória

NewHuman Centrum

4,9 / 5 (29 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Milá masérka, všetko perfektne vysvetlila :) Upokojujúca a naozaj harmonizujúca masáž… Aj po niekoľkých dňoch cítiť účinky. Plus bonus: "vyvoňaná“ až po uši ;)"

NewHuman Centrum je skvelé miesto pre relax a zvitalizovanie na fyzickej aj psychickej úrovni. Nájdete tu príjemné prostredie s relaxačnou hudbou a sviečkami. V dnešnom uponáhľanom svete je čoraz ťažšie nájsť si čas nabrať silu na zvládnutie každodenného zhonu a stresu. Služby a terapie z ponuky NewHuman Centra podporia nielen vaše zdravie, ale tiež vám pomôžu uvoľniť sa a zharmonizovať svoje telo a myseľ. Poslaním NHC je poskytnúť tie najlepšie služby s individuálnym citlivým prístupom ku každému klientovi. Ústretovosť a diskrétnosť pri riešení Vašich situácií je samozrejmosťou.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže

Hodnotenie podniku NewHuman Centrum

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 podľa 29 hodnotenia
4 0
3 0
2 0
1 1
Vajdeckova

Milá masérka, všetko perfektne vysvetlila :) Upokojujúca a naozaj harmonizujúca masáž... Aj po niekoľkých dňoch cítiť účinky. Plus bonus: "vyvoňaná" až po uši ;)

6. 7. 2016
Užitočné? Áno
Alena

+ empatický prístup / komplexná starostlivosť o telo aj dušu/
+ príjemná masáž
+ pohodová atmosféra
odporúčam na 100%

nič negatívne

6. 5. 2016
Užitočné? Áno
Peter

Vsetko

3. 5. 2016
Užitočné? Áno
Dana

Príjemná pani masérka, takisto prostredie. Určite odporúčam.

27. 4. 2016
Užitočné? Áno
Kprudil

Výborný prístup, jemná uvoľňujúca masáž, aj keď skromné, veľmi príjemné a domácke prostredie. Dá sa prísť aj vo dvojici. Odporúčame.

11. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (11)