Kategória

Beauty center Lumines

4,5 / 5 (553 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemný personál, uplna spokojnosť“

Široká paleta služieb ponúka klientom rôzne neinvazívne ošetrenia tela od lymfodrenáže, rádiofrekvencie, kryolipolýzy či liftingových služieb až po kozmetické služby a permanentný make-up, ktoré pomôžu či už ženám, alebo mužom cítiť sa vo svojom tele lepšie a krajšie. Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum krásy, ktorého služby využívajú aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

Hodnotenie podniku Beauty center Lumines

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Stanča

Počet potrebných ošetrení sa udáva 5-6, no vôbec to nesúhlasí s realitou. Na diódovom laseri som bola už 6x + na obyčajnom laseri 3x a stále nemám všetky chĺpky vypadané.

23. 12. 2015
Užitočné? Áno
Kuka23

slecna ktora sa o mna starala bola bombova velmi dobra dusa... profesionalita ostatnych kolegyn ale pochadzala asi z baru....moja skusenost slabsia.....priestor inak prekrasny naozaj stylovy.....nemozno vsetkym vyhoviet...

22. 11. 2016
Užitočné? Áno
Thurzova

Príjemný personál, uplna spokojnosť

10. 11. 2016
Užitočné? Áno
Dominika

Maximalny relax...urcite sa zastavim znova...aj na kozmetiku...

24. 10. 2016
Užitočné? Áno
Veronika

Všetko! Bolo to super, profesionálne, kozmetička vysvetľovala čo robí, poradila mi aké ošetrenia mám skúsiť nabudúce.....procedúry boli príjemné, zrelaxovala som sa :-)

Žiadne negatíva!

19. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (57)