Kategória

Beauty center Lumines

4,5 / 5 (544 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko! Bolo to super, profesionálne, kozmetička vysvetľovala čo robí, poradila mi aké ošetrenia mám skúsiť nabudúce.....procedúry boli príjemné, zrelaxovala som sa :-)“

Široká paleta služieb ponúka klientom rôzne neinvazívne ošetrenia tela od lymfodrenáže, rádiofrekvencie, kryolipolýzy či liftingových služieb až po kozmetické služby a permanentný make-up, ktoré pomôžu či už ženám, alebo mužom cítiť sa vo svojom tele lepšie a krajšie. Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum krásy, ktorého služby využívajú aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.

Dnes otvorené: 10:00–18:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Beauty center Lumines

Hodnotenie podniku Beauty center Lumines

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Stanča

Počet potrebných ošetrení sa udáva 5-6, no vôbec to nesúhlasí s realitou. Na diódovom laseri som bola už 6x + na obyčajnom laseri 3x a stále nemám všetky chĺpky vypadané.

23. 12. 2015
Užitočné? Áno
Veronika

Všetko! Bolo to super, profesionálne, kozmetička vysvetľovala čo robí, poradila mi aké ošetrenia mám skúsiť nabudúce.....procedúry boli príjemné, zrelaxovala som sa :-)

Žiadne negatíva!

19. 10. 2016
Užitočné? Áno
Sebaobrana

profesionálny pristup,prostrediem ako aj ochota a ucta k zakaznikovi /čke(/.

11. 10. 2016
Užitočné? Áno
Diana Didi

príjemné prostredie, relaxujúca procedúra, vrelo odporúčam

3. 10. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (54)