Kategória

Hibiscus - Massage Therapist

4,2 / 5 (33 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Parkovanie + skvelá masáž + súkromná sauna + príjemné prostredie + svieži nápoj“

Relax club bol rekonštruovaný v septembri 2015. Jeho zmenu do aktuálnej podoby inšpiroval karibský pôvod prevádzkovateľa ako i snaha vytvoriť útulné, nemasové wellness v srdci Bratislavy. Zahŕňa priestrannú fínsku saunu, luxusnú infrasaunu so svetelnou terapiou a ionizátorom a priestranné tepidárium, kde si môžete po saune alebo masáži odpočinúť. Relax club sa nachádza na 6. poschodí Hotela Tatra****, ktorý sa od roku 1930 pýši stovkami spokojných hostí, vysokokvalifi­kovaným personálom a atraktívnou polohou pri Prezidentskom paláci.

Dnes otvorené: 12:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Masáže, Zoštíhľujúce kúry, Thajske masáže, Lymfodrenáž, Lymfatická masáž

Hodnotenie podniku Hibiscus - Massage Therapist

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,2/5 podľa 33 hodnotenia
Alžbeta

Masáž v pohode, pekné čisté prostredie, len chýbala informácia, že masér je z Afriky a nevie slovensky, len anglicky. Potom chýba nevyhntná komunikácia.

Vyjadrenie partnera
Hibiscus - Massage Therapist Pred 11 mesiacmi

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli s masážou a prostredím spokojná. Mrzí nás, že ste sa s pánom masérom neporozprávali podľa predstáv. Informáciu o jeho karibskom, nie africkom, pôvode však neutajujeme a uvádzame ju v popise každej akcie aj s fotografiou. Mrzí nás, že ste ju prehliadli, príp. sa k Vám nedostala v prípade, že ste voucher dostali ako darček.

27. 2. 2016
Užitočné? Áno
Stanislava

pristup a komunikacia zrejme pani majitelky
sauny, ale bol to viac menej priemer

masaz bola slaba – 30min hladkanie chrbta
napoj z exotickeho ovocia – vychladeny multi dzus
voda z kokosoveho orecha – liter cistej vody s jednym platkom citrona

jednoducho to bolo velmi slabucke za tie peniaze, neurazi ale nie je dovod sa tam vracat

Vyjadrenie partnera
Hibiscus - Massage Therapist Pred 10 mesiacmi

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Je nám ľúto, že ste s našimi službami neboli spokojní. Ospravedlňujeme sa najmä za poskytnuté nápoje, keďže tento týždeň sme mali problém so zásobovaním kokosovej vody a čerstvého ovocia, z ktorého Danny vyrába čerstvé džúsy priamo v salóne - a ktorým sa bohužiaľ nič nevyrovná.

Čo sa masáže týka, súčasťou nášho úvodného emailu s potvrdením bol aj zdravotný dotazník, ktorý ste bohužiaľ nevyplnili. Ak ste maséra vopred či počas masáže neupozornili na zmenu tlaku, nemohol Vám, vyhovieť. V každom prípade nás mrzí, že Váš oddych v Relax clube nesplnil Vaše očakávania.

20. 3. 2016
Užitočné? Áno
Marta

osviežujúci nápoj a súkromie

Nesplnilo to naše očakávania: malé skrinky, veľmi malé uteráky(ešte že sme mali aj svoje), mala sauna(ozaj len pre dvoch), infra sauna síce bola zapnutá, ale nežiarila, len svietila …personál sme videli len pri príchode a odchode

Vyjadrenie partnera
Hibiscus - Massage Therapist Pred 11 mesiacmi

Dobrý deň,

mrzí nás, že ste s pobytom u nás neboli spokojní. Teší nás, že ste boli spokojní aspoň s úrovňou súkromia a osviežujúcimi nápojmi. Vnímanie veľkosti uterákov či skriniek individuálnymi klientmi však nevieme ovplyvniť, no sú štandardnej veľkosti. V prípade súkromného vstupu máte k dispozícii dve skrinky na osobu, takže uskladnenie Vašich osobných vecí by nemal byť problém.

Čo sa týka personálu, tak pán masér bol celý čas k dispozícii v malej miestnosti za dverami tepidária, aby Vás pri pobyte nerušil. Klienti majú rôznorodé predstavy o "súkromnom vstupe" a často si neželajú byť personálom rušení, a tak pán masér kontroluje stav sáun a nápojov veľmi diskrétne (zväčša keď sú klienti vo fínskej saune - ktorá pohodlne obslúži aj 6 osôb), a tak si jeho prítomnosť ani nevšimnete. Bolo to tak aj vo Vašom prípade.

Čo sa týka infrasauny, tak tá bola určite zapnutá, keďže ste museli začuť bezpečnostné pípanie, ktoré sa spúšťa po cca. 60 min. jej prevádzky. Následne je potrebné infrasaunu opäť zapnúť, o čom Vás informuje nápis pri vstupe do infrasauny, príp. je potrebné sa obrátiť na personál. Je nám ľúto, že ste túto možnosť nevyužili, aby sme Váš pobyt vylepšili v čase, keď to bolo možné. Vaša nepríjemná skúsenosť nás každopádne veľmi mrzí, keďže sa s negatívnym hodnotením stretávame zriedka.

22. 2. 2016
Užitočné? Áno
Katarina

Parkovanie + skvelá masáž + súkromná sauna + príjemné prostredie + svieži nápoj

Vyjadrenie partnera
Hibiscus - Massage Therapist Pred 5 mesiacmi

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojní. Budeme radi, ak si k nám prídete oddýchnuť aj nabudúce.

26. 8. 2016
Užitočné? Áno
Ilja

Veľmi príjemná relaxačná masáž s doplnkami (peelenig tváre a pod.). Plusom je aj možnosť sa po masáži osprchovať.

Vyjadrenie partnera
Hibiscus - Massage Therapist Pred 6 mesiacmi

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás, že ste boli s masážou spokojný. Budeme radi, ak si k nám prídete oddýchnuť aj nabudúce.

2. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (6)