Zelený PC

4,6 / 5 (41 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prístup zamestnancov bol super.
Vrelo odporúčam“

Projekt Zelený PC vznikol v roku 2011 ako reakcia na požiadavku zákazníkov na zelené riešenia nielen pre firemnú sféru, ale aj pre domácnosti, či malé firmy. Okrem samotného návrhu a inštalácie PC do domácností i firemným klientom sa orientujú na mimozáručný servis elektroniky, výkup/predaj a komisionálny predaj použitej čiernej techniky.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

http://www.zelenypc.com/
info@zelenypc.com
+421 911 755 311

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Praktické, Opravy

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Zelený PC

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 (41 hodnotenie)
Ján

Prístup zamestnancov bol super.
Vrelo odporúčam

26. 12. 2016
Geejurasek

Príjemný prístup k zákazníkovi, a to je asi tak z pozitívneho všetko!!!

Mal som zakúpený voucher na odstránenie prehrievania. Služba mala zahŕňať prečistenie chladiaceho systému, výmena teplovodivej pasty na procesore a záverečný test, prípadnú diagnostiku problému. Výsledkom bolo v mojom prípade oznámenie, že ventilátor chladenia je už nedostatočný a bolo by ho treba vymeniť. Bežná cena výmeny 40€, ale keďže už mám PC u nich na diagnostike, cena bude 20€. Tak som súhlasil v domnienke, že hádam to tomu notebooku pomôže. Po troch týždňoch čakania som konečne dostal PC- údajne s vymeneným novým ventilátorom. Doma, po jeho spustení, som však nepocítil žiadnu zmenu. Nič by na tom nebolo, pretože som bol ochotný prijať fakt, že sa jednalo o 6 ročný PC. Ale keď som rozobral PC, bol tam starý ventilátor, od prachu. Neverím, že by bol takto od prachu po 1 hodine používania!!! Preberací protokol som podpísal, takže tým podvodníkom som sa už radšej ani neozýval s reklamáciou. Chcel som si ušetriť čas a dať to odborníkom. Skončil som tak, že som zaplatil za nič a budem si to musieť vymeniť sám.

25. 11. 2016
Katarína

Pristup, ochota, komunikacia

1. 11. 2016
tomas

Veľká spokojnosť s prácou aj komunikáciou.

24. 10. 2016
Vasilinka3

Som veľmi spokojna. Odbornost, rychlost, kvalita opravy a aj jednanie boli na najvyššej urovni. Ďakujem

7. 10. 2016

Ďalšie hodnotenie (17)