Limesun

4,3 / 5 (7 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Prijemne prostredie, personal, nove solaria👍🏼“

V soláriu Limesun objavíte nové možnosti, ako získať krásne, zdravé a prirodzené opálenie počas celého roka. Zariadenia sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele s prihliadnutím najmä na spoľahlivosť a ochranu pokožky.

Dnes otvorené: 9:30–21:00 Zobraziť všetky dni

Alžbeta Weiszová
http://www.limesun.sk
weiszova.bettyweiss@gmail.com
+421 220 766 303

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Krása, zdravie a relaxácia

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Limesun

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 (7 hodnotenie)
Karin

Prijemne prostredie, personal, nove solaria👍🏼

19. 11. 2015
Kristina

Veľké sklamanie. Majú iba 2 vertikálne solária, aj tie staré. Ochranné okuliare som nikde nenašla, až po opaľovaní som zistila, že sú vonku na skrinke, slečna pri pulte ma na to vôbec neupozornila, iba ťukala do mobilu. Ďakujem neprosím, radšej si priplatím a pôjdem do kvalitného solárneho štúdia.

Vyjadrenie partnera
Limesun Pred 2 rokmi

Ďakujem za hodnotenie, aj keď negatívne. Dovoľte mi, aby som sa k tomu vyjadrila. Solária nie sú staré. Kupovali sa v r. 2010 ako nové, z výroby. Po každej návšteve sú dezinfekčným prostriedkom vydezinfikované. Solárne trubice sú pravidelne menené, t.č. majú nasvietené cca 230 hod / 700 hod. A v neposlednom rade, štúdio je čisté, čerstvo vymaľované, služby sme rozšírili o kaderníctvo, kozmetiku, medicinálnu pedikúru. Neviem s čím ste nás porovnávali, ale mrzí ma, že ste sa u nás necítili dobre. Mám za to, že Vám vrátime, za Vaše nevyčerpané minúty, investíciu, ktorú ste vložili do permanentky. Solárne okuliare zámerne nedávame do kabíniek, lebo, bohužiaľ, po niektorých návštevách nám miznú. Na šťastie, Vaše negatívne hodnotenie je jedinečné, o čom nás potvrdzujú iné hodnotenia na Facebook stránke LIMESUN SOLARIUM.
S úctou.
Alžbeta Weiszová

4. 11. 2015
Peter

Rychlost vybavenia

30. 10. 2015
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.