Kategória

White Smile

4,9 / 5 (57 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Profesionalita, rýchlosť. Najkvalitnejšia dentálna hygiena na akej som kedy bola.“

White Smile je moderná stomatologická ambulancia v tesnej blízkosti Račianského mýta, sídliaca na ulici Čajaková 25.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky White Smile

Hodnotenie podniku White Smile

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 podľa 57 hodnotenia
Kveta

Vynikajúci výkon, a teda aj výsledok.
I napriek tomu, čo píšem vedľa - v tom, čo sa mi nepáčilo - lebo sme si to vzájomne až namieste vysvetlili. Výkon bol z asi štyroch iných stredísk, kde mi dent hyg robili, najlepší. Rada by som ich využila aj nabudúce.

Nie som spokojná s týmto vymedzením výkonov:
"Dentálna hygiena, pieskovanie alebo bielenie (Dentálna hygiena bez pieskovania)"
Čo vlastne ponúkajú? Sú tu za cca 23 Euro tri možnosti: 1. dent. hygiena plus pieskovanie. 2. Dent. hygiena plus bíelenie. 3. Dentálna hygiena bez pieskovania. To je teda riadny chaos.
Čo je v ponuke "dentálna hygiena"? Pozretie chrupu - to nie, to nám urobí lekár v rámci zdrav poistenia. Učiť tých, čo si dávajú robiť dent hyg netreba učiť ako si čistiť zuby, takže ani to nie je to, čo zákazník chce. Teda ostáva len ultrazvukové čistenie a jedna medzizubná kefka v cene asi 20 centov.
Ponuka v terajšom znení sa dá pochopiť iba buď ako zavádzanie (pri ktorom pacient vlastne nevie, čo mu chcú a budú robiť, čo ho môže odradiť od návštevy) alebo v štylizácii textu. Dúfam, že je to tá druhá možnosť a že firma napíše ponuku jasne a zrozumiteľne.

Vyjadrenie partnera
White Smile Pred 7 mesiacmi

Dobrý deň , je jasne pri kupovaní kupónu napisane ,čo je v cene zahrnuté . Ak ste kupon dostali ako darček vytlačený tak na kupóne nie je špecifikované o aky typ produktu sa jedná. Či dentalna hygiena za 23,70eur, dentálna hygiena s pieskovanim za 37,90 eur alebo bielenie za 189,eur.
Pozrite sa na ponuku priamo na stránke zlavomatu . Dakujeme

15. 3. 2016
Užitočné? Áno
michaela

Profesionalita, rýchlosť. Najkvalitnejšia dentálna hygiena na akej som kedy bola.

10. 10. 2016
Užitočné? Áno
Samuel

Príjemné prostredie, príjemné vystupovanie a odbornosť personálu, vysoká kvalita služby.

19. 9. 2016
Užitočné? Áno
Vjankovicova

Odborne vykonana praca, prijemne prostredie

15. 9. 2016
Užitočné? Áno
Ivajelenikova

milá sestrička, termín objednania do týždňa.. sympatický mladý doktor, citlivý a pricízny pri zákroku. Maličkosť, ktorá potešila: kokosový olej na suché pery :) odborná konzultácia stavu chrupu a odporúčanie.. možnosť priplatenia si za pieskovanie zubov a samozrejme medzizubná kefka ako darček.. maximálna spokojnosť! Ďakujem krásne ;)

30. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (23)