NORO-S

3,9 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Príjemne posedenie v peknom prostredí. Skvelý personal/majitelia.“

Bossorka PUB sa nachádza v tichom domácom prostredí. Svojim návštevníkom ponúka štýlové posedenie v duchu country s bohatou ponukou alkoholických aj nealkoholických nápojov, zorganizovanie spoločenských podujatí, recepcií, country večierkov a mnoho inej zábavy.

Dnes otvorené: 15:00–22:00 Zobraziť všetky dni

https://www.facebook.com/Bossorka-PUB-Veľký-Biel-1674165456135484/
nabi@nabi.sk
+421 903 430 325

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Jedlo a pitie, Steaky a mäso

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku NORO-S

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3,9/5 (11 hodnotenie)
Elena

Príjemne posedenie v peknom prostredí. Skvelý personal/majitelia.

25. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jaroslav

Doteraz som bol s vouchermi vždy spokojný, po prvý raz som bol nespokojný práve v Bossorka Pube vo Veľkom Bieli. Namiesto sľubovanej 1 000 g porcie som dostal sotva pol kila, aj z toho bola polovica kostí, takže mäsa tam bolo zhruba 20 Dg. Za tú cenu dostanem bežne rebierka hocikde ale takú porciu, že to nezjeme na posedenie ani dvaja. Toto bolo iba predjedlo a dôkazom bolo i to, že mi k tomu stačili tri malé polkrajíčky chleba. Hostitelia to vedeli a preto mi ani viac chleba nepriniesli. Pred nedávnom sme si s manželkou v istom podniku objednali 600 g porciu rebierok ale to sme ani dvaja nezvládli a zvyšok sme si nechali zabaliť. Toto však bola porcia maximálne pre jedného. Vzápätí som išiel do iného podniku sa poriadne najesť.

19. 11. 2015
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.