Hotel*** Strachanovka

4,6 / 5 (138 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Ubytovanie, pristup personalu a strava super.“

Hotel *** Strachanovka sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych. Štýlový drevený hotel postavený v roku 2007 vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel*** Strachanovka

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Petra

Okolie, Jánska dolina je krásna..
Veľmi milá recepčná..

Mali sme , , šťastie, , na staršiu izbu, teda ponuka podľa uverejnených fotiek nezodpovedala tomu, čo sme očakávali.. Večere boli servírované, na výber len z 2 jedál.. strava ale bola chutná..

9. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
R

Ubytovanie, pristup personalu a strava super.

19. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Štefan

Jediné pozitívum je lokalita a blízkosť hotela Permon.

Veľké sklamanie. Mali sme rezervovaný zrekonštruovaný rodinný apartmán s balkónom, namiesto neho sme dostali nezrekonštuovaný starý apartmán. V čase nášho pobytu prebiehala rekonštrukcia, o čom sme síce boli vopred informovaní, len sme netušili, že to bude znamenať každodenné preskakovanie stavebného materiálu a promenáda v županoch pred robotníkmi pri vstupe do welnessu. Strava veľmi priemerná, ťažká, mali sme šťastie na servírované večere, pre 2–3 ročné deti nám doniesli na večeru maďarský guláš. Vôbec sme nepochopili, čím je tento hotel vhodný pre rodiny s deťmi, asi tým bol myslený úbohý detský kútik na medziposchodí. Welness úplne nevhodný pre deti. V izbách funguje chladnička, len keď necháte jednu z kariet na izbe, čo je veľmi milé, hlavne ked potrebujete chladničku na detskú stravu, mlieko alebo dôležité lieky. Klasická zľavomatová akcia.

4. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
András
26. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Erik

Vyborna kuchyna

13. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (62)