Kategória

Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

4,6 / 5 (98 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Milý personál, chutné jedlo, pozornosť – piknikový kôš s ovocím, zeleninkou, sladkým a vínkom potešil :) krásne ubytovanie a zariadenie izieb, perfektný wellness, skvelé prostredie. Boli sme veľmi spokojní a určite sa tam raz vrátime :)“

Masarykov dvor*** je moderný trojhviezdičkový penzión ponúkajúci svojim hosťom jedno z najkvalitnejších a cenovo najvýhodnejších ubytovaní v Podpoľaní v malebnej obci Vígľaš. Naviac disponuje vlastnou krytou jazdiarňou s vlastnými koňmi.

Dnešné ponuky Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Hodnotenie podniku Jazdecký a športovo rekreačný areál Masarykov dvor

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 98 hodnotenia
Slocziova

Rodicom sa pacilo vsetko. Vsetko tam dycha novotou, pekne izby, dobre jedlo, ale najvacsou atrakciou je wellness, kde by najradsej aj nocovali. Oplati sa navstivit.

5. 2. 2016
Užitočné? Áno
Barbora

Milý personál, chutné jedlo, pozornosť - piknikový kôš s ovocím, zeleninkou, sladkým a vínkom potešil :) krásne ubytovanie a zariadenie izieb, perfektný wellness, skvelé prostredie. Boli sme veľmi spokojní a určite sa tam raz vrátime :)

Nevýhodou je, že wellness je vo vedľajšej budove, čiže keď je zima musíte rýchlo prebehnúť, ale až tak nám to nevadilo :)

21. 10. 2016
Užitočné? Áno
michaela

Prekrásne prostredie, výborne jedlo v hotelovej reštaurácií, dokonalý wellness.

8. 10. 2016
Užitočné? Áno
Tomiova31

Prijemny pobyt, super personal, čisto, skutočny odpocinok, košik s olovrantom, jazda na koni, mila lektorka. Bola som velmi spokojna.

Nedostatok - na rezepcii nehovoril a nerozumel nikto anglicky ani nemecky.

4. 10. 2016
Užitočné? Áno
Renata

Všetko bolo perfektné! Ani štvorhviezdičkový hotel sa im nevyrovná. Úplne super wellness, krásne ubytovanie, veľmi príjemný personál ....a .... dokonca aj počasie nám vyšlo na prechádzky prírodou. Môžem len odporučiť.

26. 9. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (45)