Kategória

KEEP FIT - Devmako s. r. o.

4,6 / 5 (51 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „prístup“

Prinášame zdravú líniu Keep Fit, v rámci ktorej ponúkame výživové doplnky od Health Leads. Sme výhradnými distribútormi týchto produktov na Slovensku a v Českej republike. Firma Health Leads pôsobí na európskom trhu viac ako 18 rokov. V rámci Keep Fit ponúkame aj biorezonanciu, respektíve diagnostiku, kde sa zameriavame na prevenciu zdravia, poprípade poradenstva v oblastí zdravia. Ide o jeden z najlepších prístrojov na poli diagnostiky aj vzhľadom na jeho jedinečný systém RAH. Naša firma ponúka aj frekvenčný prístroj na harmonizáciu prostredia Somavedic. Naše prístroje Rayonex majú hodnotu v desiatkach tisíc eur. Náš slogan: Cesta k zdraviu a harmonizácii.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky KEEP FIT - Devmako s. r. o.

Hodnotenie podniku KEEP FIT - Devmako s. r. o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 51 hodnotenia
Ivana
Včera
Užitočné? Áno
Darina

prístup

7. 12. 2016
Užitočné? Áno
Michaela

Príjemné prijatie, záujem terapeuta o existujúce problémy a navrhnutie ich možného riešenia. Diagnostika prebiehala v príjemnom prostredí, postupne prešiel všetky sústavy, každý problém vysvetlil a navrhol možný postup, na záver zopakoval odporúčania a záznam o diagnostike poslal aj mailom. Vrelo odporúčam, ak máte nejaký zdravotný problém.

1. 12. 2016
Užitočné? Áno
Benjaminmatelo

vsetko bolo super

16. 11. 2016
Užitočné? Áno
Ludovit

príjemný pán, výsledky korešpondujú s tými, čo mám z iných zdrojov

8. 11. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (24)