biXArt studio

3,1 / 5 (15 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Mila a ustretova pani kadernicka, krasne priestory, nabytok“

V biXArt Studio sa o vás postarajú vysoko profesionálne a môžete si byť istí, že používať budú iba kvalitnú kozmetiku. V tomto rodinnom podniku a krásnych priestoroch sa budete cítiť naozaj príjemne a radi sa tam budete vracať.

Dnes otvorené: 11:00–18:00 Zobraziť všetky dni

http://www.bixart.sk
nikola.biksadska@gmail.com
+421 910 934 922

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Krása, zdravie a relaxácia, Kaderníctvo

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku biXArt studio

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lenka

Velmi pekne, prijemne prostredie aj personal

1. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jana

Prístup
ponuka služieb
zariadenie kaderníctva

konečný strih neboj úplne podľa mojich predstáv

15. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Lucka

Vtierava kadernicka, ktora sa s vami vdaka zdrobneninam bavi ako s postihnutou, ani raz sa nezasmiala a bola mi neprijemna, nakolko ja si chodim do kadernictva oddychnut a nie pocuvat slepacie reci…ani farba sa mi nepacila…

1. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Moja najhoršia skúsenosť s kaderníctvom. Úplne všetko zle, komunikácia, práca… (ako keby robila s umelou figurínou, žiadny cit pri umývaní, česaní, nanášaní farby…)Z 10 cm čo som chcela ostrihať zobrala 20, aj to úplne krivo, musela som to doma ešte dorovnať. O farbe nejdem ani písať, niečo iné ako mi to opisovala na začiatku. Keď som sa slušne ozvala, že na tomto sme sa nedohodli…takú arogantnosť som ešte nezažila, zaujímali ju len peniaze, ktoré som mala ešte doplatiť, hlavná vec, že len za tu hodinku a pol čo som tam bola, kaderníčka bola 3 razy fajčiť. Škoda peňazí a času, to sú tie nešťastné kupóny a hlavne kaderníctva, ktoré chcú len zarobiť a odlákať si zákazníkov. Neodporúčam!!!

24. 2. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Gabriela

Strih bol v pohode,

Kaderníčka sa mi zrejme snažila poradiť, ohľadne prípravkov, ktoré nemám používať na vlasy, ale spôsob akým to robila bol nepríjemný, že človek nadobudne dojem, že urobil nejakú príšernú vec, keď použil tie a tie prípravky a nie tie ktoré oni ponúkajú ako klinicky testované. Som laik ale poradenstvo si predstavujem inak. S účesom problém nebol.

16. 2. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (2)