Kategória

Bratislavské bábkové divadlo

4,0 / 5 (30 hodnotenie)

Bratislavské bábkové divadlo pôsobí od roku 1957; na konte má 183 premiér a viac ako 13 000 predstavení doma a vo svete, ako aj množstvo významných ocenení z medzinárodných festivalov. Cieľom divadla je ponúknuť deťom alternatívu k dnešnému modernému svetu počítačov, videohier a komiksov, vniesť do života detí, ale i dospelých kvalitné umelecké zážitky, ktoré prinášajú pobavenie, poznanie a skúsenosť.

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Dnešné ponuky Bratislavské bábkové divadlo

Hodnotenie podniku Bratislavské bábkové divadlo

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 podľa 30 hodnotenia
Slavomíra

takmer nič

nevhodné spracovanie rozprávky pre deti, najmä pre deti predškolského veku nezaujalo ich to, neadekvátne použitie hovoreného a spievaného textu, často nezrozumiteľný text aj pre dospelých, nieto ešte pre deti

6. 5. 2016
Užitočné? Áno
Lucia

Samotné divadlo hodnotím vysoko pozitívne, boli sme už viackrát – predstavenia sú skvelé, nie moc dlhé, ideálne pre deti.

Na voucheri bolo nesprávne zadané miesto vyzdvihnutia vstupeniek, predstavenia sa hrajú na Malej scéne, ale lístky boli dostupné na Dunajskej ulici, tiež tam boli zle uvedené hodiny, kedy sa lístky dajú vyzdvihnúť.

1. 5. 2016
Užitočné? Áno
Michal

detí mali krásny kultúrny zážitok

30. 4. 2016
Užitočné? Áno
Mgr. Barbara

Že niektorí rodičia alebo starí rodičia nemajú odhad a nosia na predstavenia malé deti, ktoré tam cely čas behali a vykrikovali a rušili deti, ktoré si predstavenie chceli pozrieť.

22. 3. 2016
Užitočné? Áno
Peto

tema predstavenia

divaci, ktori prichadzali neskoro po zaciatku, rusili a spravali sa nekultivovane.

5. 2. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (0)