STARTRIP s.r.o.

4,0 / 5 (1274 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „prostredie krásne, atmosféra naozaj vianočná, sprievodca bol milý.“

Cestovná kancelária STARTRIP ponúka svojim klientom kompletnú ponuku služieb cestovného ruchu už od r. 2004, organizovanie a predaj poznávacích zájazdov do celej Európy, ale aj mimo nej, pobytových zájazdov v zahraničí - pobyty pri mori, na horách, euro víkendy, pobyty pre kolektívy, stužkové pre študentov, školské výlety, plavby aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy do rôznych destinácií podľa požiadaviek klientov.

Dnes zatvorené Zobraziť všetky dni

http://www.startrip.sk
zajazdy@startrip.sk
+421 911 594 464

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku STARTRIP s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Marian

Super.

Včera
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mária

Pekná soľná baňa vo Wieliczke

Nekonečná cesta tam, napr. ihneď po nástupe ľudí v Žiline, šofér vyhlásil pol hodinovú prestávku, za hranicami bola ďalšia prestávka na platených wc a o 5 minút zastavil šofér na benzínovej stanici si na 15min. kúpiť nejaké lístky. Na adventných trhoch sme strávili asi 3hod. z celého výletu. Od šiestej sme trčali v hoteli mimo mesta, kde nebolo čo robiť. Druhý deň sme si prezreli malý židovský cintorín , malú synagogu a trh so secondhandovými vecami. Poobede sme sa vrátili do bane, ktorá bola tesne vedľa hotela, v ktorom sme spali, vianočné trhy sme už nevideli, celý program bol veľmi zle zorganizovaný.perlička na záver, sprievodkyňa vybrala od cestujúcich po 90 zlotých na baňu, ale veľký nápis pri vstupe hlásal 84zlotých. Cestujúcich bolo 49-slušné nie? Tak si hovorím nikdy viac ADRIA Travel

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s.r.o. Včera

Vodič musí dodržiavať povinné prestávky. Autobus štartoval z Bratislavy, takže bolo nevyhnutné urobiť v ŽIline pauzu. V Poľsku sú toalety na ČS platené. Je to predsa bežné a úplne normálne že za použitie toalety zaplatíte. Program bol organizovaný presne podľa zakúpeného zájazdu. Ohľadne vstupného " Nápis hlásal " vstup s poľským sprievodcom. Vstupenka so slovensky hovoriacim sprievodcom je o 6 PLN na osobu drahšia. Vás sprevádzal slovenský sprievodca. Pokiaľ ste mali pochybnosti mohli ste si od sprievodkyne vypýtať doklad o úhrade.

15. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Erica207

Budapešť je krásne mesto. V našej hotelovej izbe bolo čisto a teplo, dokonca aj vaňa.

Na zájazd sme odišli s 50 minútovým meškaním, lebo šofér bol Poliak a skončil v priekope. Pri návrate v Košiciach zas 2× zle odbočil. Tempo prehliadky v Budapešti bolo veľmi rýchle a organizácia nebola dobrá. V hoteli na raňajky nebolo maslo.

13. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Lenka Și

Pani Eva.

Platila som 8€ zato aby sme s priateľom sedeli vedľa seba pričom platí sa len za miestenku (vyber sedadla) to sme si nevybrali. Priateľ je cudzinec tak je normálne že nebude sediet s cudzími ľudmi. Hlavne že iný neplatili nič.

Vyjadrenie partnera
STARTRIP s.r.o. Pred 5 dňami

Dobrý deň, miestenku ste si objednali - vyplnili Vy v rezervačnom formulári. My sme Vám ju svojvoľne nenakalkulovali. Pokiaľ nemáte miestenku a ostatní klienti majú, je možné že nebudete sedieť vedľa seba. Potom budete tiež na nás nahnevaná? To že Váš priateľ je cudzinec nemáme odkiaľ vedieť a pri usádzaní klientov v autobuse najprv usadíme klientov z miestenkami a ostatných na voľné miesta. Klientov neusádzame podľa štátnej príslušnosti.

12. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

všetko

Hodnotená ponuka: Adventný zájazd do Krakowa
11. 12. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (291)