STARTRIP s. r. o.

Banská Bystrica a ďalších 153 pobočiek

„Celý zájazd prebehol bezproblémovo, sprievodkyňa bola ústretová. Videli sme mnoho zaujímavého a zároveň aj relaxovali.“ — Katarína, Pred 15 dňami

„Celý zájazd prebehol bezproblémovo, sprievodkyňa bola ústretová. Videli sme mnoho zaujímavého a zároveň aj relaxovali.“ — Katarína, Pred 15 dňami

Práve teraz ponúkame

Ukončené ponuky (120)

O nás

Cestovná kancelária STARTRIP ponúka svojim klientom kompletnú ponuku služieb cestovného ruchu už od r. 2004, organizovanie a predaj poznávacích zájazdov do celej Európy, ale aj mimo nej, pobytových zájazdov v zahraničí – pobyty pri mori, na horách, euro víkendy, pobyty pre kolektívy, stužkové pre študentov, školské výlety, plavby aj kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy do rôznych destinácií podľa požiadaviek klientov.

STARTRIP s. r. o.
Sitnianska 34, Banská Bystrica

STARTRIP s.r.o.

Sitnianska 34, Banská Bystrica

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 10:00–12:00 13:00–16:30
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Elena

Výlet do Petry, sprievodkyna OK.

Tento výlet nepatri do zlavomatu. Základná cena zahrnuje len lacnu letenku a ubytovanie v roznej kvalite. Suma doplatkov je velmi vysoka a napriklad v prípade vyletu do Wadi Rum neadekvatna – boli sme na kratručkom vylete za 50 dolarov na osobu, doplacali sme na vsetky vylety a vstupy, sprievodcov atd. Aspon cast z toho by sa do zakladnej ceny hravo zmestila. A to este nepocitame stravu. Peniaze sme odovzdavali sprievodkyni bez toho aby sme dostali potvrdenie. Mali by ste preverovat aspon namatkovo, ci ponuka zodpoveda tomu. co clovek caka na Zlavomate. Vsetci sme skonstatovali, ze sme sa nechali napalit, ja osobne s touto cestovkou nikdy viac.

Igor

organizácia a plán zájazdu a sprievodkyňa Eva Pivolusková. neobyčajne snaživá osôbka

podvod s cenou zájazdu, kde sa nakoniec doplácalo takmer 100 % avizovanej ceny zájazdu napríklad za dopravu a pod. Už by som cez zľavomat, ani cez túto cestovku nikdy a nikam nešiel. Rozmýšľam poslať na vás inšpekciu!!! bol to podvod na zákazníkoch… veľký podvod

Eva Rybárová

Páčila sa mi krajina, tam bolo všetko úžasné, hlavne naša super sprievodkyňa Evička Pivolúsková, sprievodca Ali a šofér Ahmed.
K tomuto nemám viac čo dodať.

Nepáčilo sa mi aký to bol vyslovene ojeb, čo sa týka ceny zájazdu. Na zlavomate bola uvedená cena 459 eur, no ostatné poplatky tam však už uvedené neboli. Bolo len napísané čo cena zahŕňa a čo nie. Som si vedomá aj iných poplatkov, ako sú víza, poprípade pobytová taxa a vstupy na pamiatky. No keď však prišli pokyny tak sme boli v riadnom šoku, pretože sme mali doplatiť okrem sumy 469 eur ešte ďalších 410 eur, čo je skoro 100% pôvodnej sumy. Na zľavomate a na stránke cestovky by mala byť uvedená konečná cena zájazdu. Za takú cenu by sme si zájazd určite neobjednali. Nielenže to je zavádzajúce, ale žiaľ týždeň pred odletom sa to nedá ani zrušiť, len v prípade 100% storno poplatku.
A čo sa týka príručnej batožiny tá sa neplatí, je to aj v podmienkach spoločnosti Ryanair. Tak nerozumiem prečo sme platili každý 18 eur za batožinu.
Všetkým poviem aký to bol podvod a nabudúce si všetko dopodrobna preverím a na podobný zájazd sa už nachytať určite nenechám. Treba uvádzať konečnú sumu na zlavomate a nie zavádzať a klamať ľudí.
A ešte posledná vec. V pokynoch bolo uvedené, že budeme spať v campe, no žiaľ nespali sme a to len preto lebo asi 3 ľudia volali, že oni v campe spať nechcú. V tom prípade nech sedia doma a nechodia na také zájazdy!!!! Takže to bol svojim spôsobom ďalší ojeb.
Mgr. Eva Rybárová