ADRIA TRAVEL s.r.o.

4,1 / 5 (28 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pocasie nadherne, prostredie este krajsie, odporucam tento zajazd, boli sme spokojni!“

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL vám ponúka naozaj širokú paletu poznávacích zájazdov do celej Európy, ale špecializuje sa aj na Rusko, Pobaltie a iné destinácie podľa požiadaviek klientov. Za vynikajúce /bezkonkurenčné, skvelé.../ ceny pre vás pripravujeme okrem už osvedčených a vami pozitívne hodnotených aj stále nové poznávacie, pobytové, víkendové a školské zájazdy šité na mieru podľa vášho záujmu. Okrem kvalitných sprievodcov, dobrých hotelov, dopravy luxusnými klimatizovanými autobusmi máme pre vás pripravené nástupné miesta po celom Slovensku.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Poznávacie zájazdy, Zájazdy do zahraničia

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku ADRIA TRAVEL s.r.o.

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,1/5 (28 hodnotenie)
Martina

Pocasie nadherne, prostredie este krajsie, odporucam tento zajazd, boli sme spokojni!

27. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Monika

Zážitok

Komunikácia s cestovnou kanceláriou a info o zmenách

8. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Monika

Verona a Benátky – krásne mestá

Služby CK a sprievodkyne. CK najprv neodpovedalo na maily ani nezdvihali telefón ked som kontaktovala zlavomat so stornom az vtedy odpísali z CK ze ano storno s 30% pokutou, odvolala som. Ale ked oni neposlali pokyny ako bolo urcene to uz zľavu nedali! Poistenie – nekomunikovali uplne info tak sme sa s priateľom poistili sami. Potom od nas sprievodkyna, ktora podotykam povedala ze pri prehliadke ak by sa niekto pytal sa za nas nepriznava lebo by dostala pokutu od nas zrazu pytala dalsie poistenie ktoré nam CK vraaj uzavrela. Pytala poplatky za vstup do Verony a Benatok co je nezmysel. Pytala za lod do Benátok z Punta Sabbioni 18€ od každého čo už nás vytočilo tak sme 5ti odmietli ist s nou. Nakoniec sme šli na vlastnú päsť, lístok pre jedného na lod tam a späť stal 15€ a pri skupinke to bolo 8€ na osobu čiže si vyratajte kolko zarobila na každom jednom človeku + ziadne poplatky ktoré den pred od nas vybrala za vstup do mesta jedneho aj druhebo sme neplatili čiže ďalšie peniaze do vrecka CK či sprievodkyne. Najlepšie ale bolo ze nakoniec nas chcela po ohnostroji kvoli tomu ze nam meskala lod z Benátok do Punta sabbioni o 2hej rano v totálnej zime nechat v pristave a odísť na Slovensko. Vraj s povolenim CK. Plus nas nutila vstavat vo Verone o 7mej rano lebo by sme nestihli lod do Benátok ktorá vraj ide o 10:30, po prichode do prístavu sme zistili ze lod premava kazdu pol hodinu a to nehovorím o tom ako nas nechali trcat vyse 15 hodín na zime!! Ohrozenie na zdravi CK asi nic nehovorí, ale to bude mat este dohru.

2. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Olena
1. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Frantisek

Premyslená a presná doprava, pekné ubytovanie, výber navštívených atrakcií prvý deň, dobrá organizácia i poučený výklad zo strany sprievodcu, zvuk salzburských zvonov, ohňostroj.

Celkový dobrý dojem takmer zrušil dlhý prázdný interval 12-tich hodín, kedy sme vyčkávali na polnočný ohňostroj. Iste, navštívili sme pevnosť nad mestom a Mozartov rodný dom, no staré mesto je malé a napriek dvom pobytom v kaviarni a návšteve reštaurácie (veľká útrata) stále ostávali nekonečné hodiny chôdze v zime na (ešte) opustených uliciach. Nakoniec sme sa takmer nevedeli dočkať chvíle, kedy si sadneme do vykúreného autobusu.
Bolo by nutné tento čas niečim plánovaným vyplniť.

1. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)