Kozmetika MONA

4,5 / 5 (119 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Som opakovany zakaznik, preto niet co dodat :)“

Profesionálny kozmetický salón s príjemným prostredím a odbornými službami pre vašu krásu.

Dnešné ponuky Kozmetika MONA

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Kozmetika MONA

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Linda

Som opakovany zakaznik, preto niet co dodat :)

10. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Horna

prístup, kvalita ošetrenia, profesionalita

7. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Alena

Veľmi príjemné prostredie a profesionálne vykonané ošetrenie pleti s výbornou masážou. Určite odporúčam. Alena

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Linda

Super vsetko, velmi sikovna kozmeticka, ktora rada poradi.

16. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Rebeka

Dostupnosť MHD, bezbolestné, rýchle objednanie

Celá procedúra veľmi slabý priemer. Čistá odvedená práca bola dokopy 15 min, ostatne bolo čakanie. Obočie nebolo poriadne nafarbené (farbu nechala pôsobiť mozno minútu), po zotretí skonštatovala ze sa to nechytilo tak smola. V samotnej „izbe“ kde procedúra prebieha nie je voda, pani kozmetička chodila po ňu niekam inam, čo znamená, že sa dotkla kľučky, dverí, hocičoho co som ani nevidela. Nehovoriac o tom, že počas pôsobenia masky ťukala do mobilu a následne BEZ UMYTIA rúk začala pracovať na pleti. Najviac nechutné. Po procedúre sa spýtala ci som spokojná, tak som isla k zrkadlu, ktore bolo mierne zabarikádované kabátmi, v miestnosti slabé osvetlenie, žalúzie zatiahnuté, tak sa mi to zdalo byť v poriadku. Až doma, pri prirodzenom svetle som si všimla nedostatky a slabo vyčistenú pleť. Z mojej strany teda nespokojnosť.

Vyjadrenie partnera
Kozmetika MONA Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň,
objednali ste si najlacnejšiu variantu osetrenia, ktorej celkový čas trvania bol uvedený 40-45 min. Cele ošetrenie zahŕňalo farbenie a úpravu obočia, zmakcovaciu masku, čistenie pleti, aplikáciu ampulky a záverečnú masku. To všetko ste dostali a ošetrenie celkovo trvalo 50 minút.
Pred ošetrenim aj počas neho si dezinfikujem ruky dezinfekčným prostriedkom, čo ste pravdepodobne nepostrehli, keďže ste lezali a ja som sedela za vašou hlavou.
Aj napriek tomu že som ošetrenie odviedla kvalitne (o čom svedčí množstvo pozitívnych recenzií) a v ničom som vas neukratila, rozumiem, že každému sa nedá ulahodiť. Keď ste neboli spokojná, mohli ste vysledok priamo na mieste reklamovať, v prevádzke je niekoľko zrkadiel s dobrým osvetlenim, v ktorých ste sa mohli skontrolovať .
Verím, že v budúcnosti nájdete prevádzku, ktorá vám bude viac vyhovovať, keďže na trhu je množstvo zariadení obdobného charakteru.
Kozmetika

14. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (48)