Hodnotenie podniku  Pizza Grande Caffe, Bar Barbarelo

4,4/5 (768 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Nič

Vsetko

11. 10. 2018
Anonym

prostredie, sedenie, parkovanie,

kazdy keca, vybavuju pizze na donasku a usadenych hosti nechavaju cakat pricom nebolo vela ludi v podniku. za pultom je kadekto, sofer z donasky babre do pizze neumytymi rukami, opriaraju sa o stol zadkom a potom na nom krajaju pizzu, beru peniaze do ruk a potom pracuju s jedlom (hlavne clovek navyse), prenasanie tovaru a bez umytia ruk robi pekar pizzu, cakacia doba 40 minut a nedockala som sa.
pravdepodobny sef riesil problemy so zamestnancami pricom 3–4 pizze boli vylozene na pulte a nic sa nedialo(neroznasali, nekrajali sa). DAKUJEM, ale kupon mi prepadol, nakolko som zvolila odchod ked som vidiela co som videla na vlastne oci. nedokazala by som to zjest. mozno som len trafila na zly den, ale je mi to lulto. toto uz nechcem zazit znova.

26. 3. 2018
Mata

Vobec nic.

Prostredie-katastrofa.pizza-bieda…a to som nenarocny ..

23. 9. 2017
Magdaléna

Po 30 min. čakania sme sa personálu pripomenuli, trvalo však ďalších 10 min., kým boli schopní pizzu konečne doniesť, takže ZLE.

12. 8. 2017
Matúš

Že som mohol odísť

Jedným slovom hnus. Čakali sme viac ako 45 minút, pizzu bolo cítiť za dreveným denkom na ktorom bola podávaná, pivo no comment (treba sa starať o výčap lepšie).

Prvý a posledný krát.

5. 4. 2017
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.