Kategória

Hotel LESNÁ****

4,6 / 5 (10 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Boli sme velmi spokojni“

Hotel Lesná sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre vašu letnú či zimnú dovolenku.

Dnešné ponuky Hotel LESNÁ****

Hodnotenie podniku Hotel LESNÁ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,6/5 podľa 10 hodnotenia
000m1

Pekný hotel, velice príjemný personál, až na jednu výnimku. Ale zato ostatní nemôžu. Bohaté a chutné raňajky. Bazén a wellness vyzerali a aj boli super + masáž super. Apartmán pekný, moderný a nábytok tiež.

Internet pomalý (absolútne nefungoval, ani jeden deň pobytu), tv programy -vypadával signál, praslikliny v sadrokartóne. Na izbe malé župany pre mužov velkosť L a na masáži ešte menší. Ten som ani neobliekol. Podla mňa málo parkovacích miest ( LTT). Ale to všetko sú len také maličkosti. Určite sa sem ešte vrátime

Včera
Užitočné? Áno
Branislav

Boli sme velmi spokojni

20. 9. 2016
Užitočné? Áno
Ivkor

Vynikajúce služby, A+++, vrelo ODPORÚČAM!!!

4. 9. 2016
Užitočné? Áno
Bartos

Vynikajúci hotel v krásnom prostredí. Mali sme izbu s výhľadom priamo na Skalnaté Pleso a Lomnický štít. Kuchyňa je výnimočná, vyskúšali sme takmer všetko - chutilo aj deťom.
Bar majú špecializovaný na podávanie rumu z celého sveta, oplatí sa ochutnať :)
Veľké plus bolo, že hotel je úplne hore na začiatku Starej Lesnej, teda sa dalo peknou prechádzkou dochádzať na TEŽ.
Perfektný bol aj bazén - príjemná voda, útulné wellness a vírivka aj vo vnútri aj vonku - tú sme využívali najčastejšie :)
Odporúčam!

25. 8. 2016
Užitočné? Áno
Lenka

Vsetko uplne perfektné

8. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (0)