Kategória

Penzión Lindenhof

4,3 / 5 (10 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Páčilo sa nám úplne všetko! Úžasná dovolenka, nádherné prostredie, veľa možností pre deti každého veku, ubytovanie rodinného typu so slovenskou príjemnou obsluhou, personál proste tip-top a nemusíte sa báť, ak aj jazyk neovládate, vynikajúca kuchyňa,… Môžem len a len odporúčať, my o rok pôjdeme určite opäť.“

Penzión Lindenhof-Inn vás víta na Gasthof Lindenhof v Unterburg pri jazere Klopeiner See. Tento útulný penzión ponúka nielen ubytovanie, ale aj gastronomický zážitok z kuchyne.

Dnešné ponuky Penzión Lindenhof

Hodnotenie podniku Penzión Lindenhof

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 podľa 10 hodnotenia
Krsko87

Páčilo sa nám úplne všetko! Úžasná dovolenka, nádherné prostredie, veľa možností pre deti každého veku, ubytovanie rodinného typu so slovenskou príjemnou obsluhou, personál proste tip-top a nemusíte sa báť, ak aj jazyk neovládate, vynikajúca kuchyňa,... Môžem len a len odporúčať, my o rok pôjdeme určite opäť.

Absolútne bez výhrad

23. 8. 2016
Užitočné? Áno
Kata

Vsetko bolo v penzione ciste,krasne okolie,vyborna kuchyna,perfektny personal,nadherne ciste jazero

31. 7. 2016
Užitočné? Áno
Monika

Všetko bolo TOP!

25. 7. 2016
Užitočné? Áno
Mihalac1

Prístup personálu, čisto na izbách, príjemné prostredie

kúpeľne by potrebovali viac vyčistiť, mylné uplatnenie večere - máte výber z menu do 12,-€, ale neupozornia Vás, že sa do toho ráta len jedno jedlo, nemôžete kombinovať. Keď si dáte hlavné jedlo a stále ste pod limitom 12,-€ a dáte si trebárs polievku, tak Vám polievku narátajú ako doplatok v plnej cene.

18. 7. 2016
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.