MIRAJ Resort ****

3,8 / 5 (42 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Ústretový personál“

Miraj resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 180 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.

Dnes otvorené: 7:00–0:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky MIRAJ Resort ****

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku MIRAJ Resort ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Diana

Hotel bol krásny. Maly sme izbu comfort, bola presne taká ako na foto, pekná, priestranná. Recepčná ktorá nas uvítala pri príchode veľmi milá a ochotná. Ranajky priemerne, mohol byt väčší vyber, ale dalo sa vybrať každý deň. Večere boli vynikajúce. Vo welness veľmi milá a ochotná pani. Ďakujeme, určite sa tam ešte vrátime.

Prostredie, chýbala mi príroda. Nestihol sa vyhriat veľký bazén nakoľko welnes len dva dni pred našim príchodom na novo spustili.

18. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ivan

Priestranná izba.
Chutné jedlo

Hlučný bowling pod našou izbou.
Hotelový bar je len fajčiarsky.
Wellness a niektoré hotelové služby neboli vôbec na úrovni 4* hotela. Vo welnesse sú len 2 sauny, z toho jedna nebola vôbec vyhriatá. Zábradlie v bazéne sa kýve akoby malo odpadnúť. Vo welness časti nebol žiaden pracovník hotela, ak sme niečo potrebovali (napr. plachty), museli sme ísť na recepciu. Upratovačka nás zobudila o 8:30 ráno. Toaletný papier sme si radšej kúpili vlastný, keďže hotel dával len nejaký lacný bulharský.

Vyjadrenie partnera
MIRAJ Resort **** Pred 2 dňami

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Aj vďaka nej sme sa rozhodli kompletne zrenovovať naše wellness & spa a zlepšiť naše služby. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Všetky pripomienky sme si zobrali k srdcu a nedostatky odstránili.

Pavla Matúš
Marketing Manager

16. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
J

strava

welnes

16. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Cenek22

Príjemný personál, výborná strava, útulne-na relax a odpočinok ako stvorené.

4. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jana

Ústretový personál

27. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (10)

Koleso šťastiaHľadáte koleso šťastia?

Od teraz máte koleso šťastia hneď po ruke - hore v hlavičke pod tlačidlom