Kategória

MIRAJ Resort ****

4,0 / 5 (16 hodnotenie)

Miraj resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 180 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.

Dnes otvorené: 7:00–22:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky MIRAJ Resort ****

Hodnotenie podniku MIRAJ Resort ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 podľa 16 hodnotenia
Peter

Steak bol výborný, hranolky tiež super, no neboli osolené, čo ale nie je chybou, keďže si ich každý môže osoliť podľa chuti. Zároveň mali fajn dezerty za super ceny. Obsluha bola milá a ochotná :)

Limonády boli podpriemerné...

19. 9. 2016
Užitočné? Áno
Zdenko

...

Po objednani jedla v case o 9.00 hod telefonicky s rezervaciou na 13.00 hod som po prichode do restauracie presne o13.00 h znovu musel objedanavat jedlo u personalu, ktori o rezervacii nic nevedeli. Na jedlo sme tak cakali neuveritelne 1.45 hod!!! Cakanie na jedlo skoro dve hodiny v podniku,ktory sa hrdo hlasi k styrom hviezdickam sa mi zda az neuveritelne dlho. Ako ospravedlnenie bolo strohe konstatovanie, ze doslo k chybe v komunikacii medzi casnikom a kuchynou. Co sa tyka jedla hranolky boli pripalene, steak bol skoro studeny.

2. 10. 2016
Užitočné? Áno
Kattkas007

Steak bol fajn, hranolky boli citit po spalenom oleji, ale celkovo v norme... Hlavne s ohladom na zlavnenu cenu SPOKOJNOST, co sa samotneho steak menu tyka. Pizza bola tiez OK.

29. 9. 2016
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.