Perfect Style

4,0 / 5 (74 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „príjemné prostredie aj stylistka“

Salón sa zameriava na individuálne poradenstvo v účesoch, farbách a strihoch podľa typu tváre klienta a jeho celkového imidžu a taktiež v oblasti líčenia. Profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami používa vysokokvalitné BIO farby a prípravky bez amoniaku, ktoré sú šetrné k vlasom aj k životnému prostrediu.

Dnes otvorené: 10:00–18:00 Zobraziť všetky dni

Dnešné ponuky Perfect Style

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Perfect Style

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jana-Janica

Pani „kaderníčka“ Katka je ako osoba veľmi príjemná, no to sa však nedá povedať o kvalite jej práce. Mala som voucher na ombre, ktoré vôbec nedopadlo dobre. Vravela som, že nechcem mať žlté vlasy a pravdaže po zmyti som ich take mala, tak mi dala na to sivy toner, ktorý mi miestami chytil na zeleno (hneď som to aj oznámila a povedala mi, že to je len svetlom, avšak doma som to mala tiež zelene). Ďalej má človek z kaderníctva odchádzať s peknými upravenými vlasmi avšak ja som na hlave mala kopec oleja ani vyžehlené ani natočené, len vyfúkane, takze žiadneho finálnalneho stylingu som sa nedočkala. V ponuke bola aj zahrnutá nejaká regeneračna maska, ktorú som tiež nedostala (iba rýchle umytie vlasov a nejaký kondicioner, žiadna masáž hlavy, ani maska, atď.) Plus som ešte musela doplácať za toner dalších 10 EUR a 5 EUR za farbu (pritom mam vlasy po ramena a riedke). Miestami ma zaskočila keď sa ma pýtala, že nevie ako to ma spraviť a, že sama je zvedava na konečný výsledok a to ani nehovorím o tom, že telefonovala popritom ako ma farbiva. Z mojej skúsenosti teda tento podnik neodporúčam.

15. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kristýna

Paní kadeřnice Katka odvedla skvělou práci! Jsem spokojena! :)

29. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Pavlína

Všetko bolo na jedničku :) odišla som spokojná :)

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Nikolakorpasova

Príjemné prostredie, šikovná a sympatická kaderníčka Katka, s farbením aj účesom som bola spokojná, môžem len odporúčať :)

19. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Monika

Prijemne prostredie, skvela praca, aj vysledok :)

7. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (29)