CA Primazájezd – Hotel International Prague****

Praha a ďalšie 2 pobočky

„Prostredie i lokalita vyhovujúce, aj keď je hotel trocha od ruky. Ale spojenie MHD do centra je dobré (metro A a autobus 107).“ — Koncek, Pred 2 mesiacmi

„Prostredie i lokalita vyhovujúce, aj keď je hotel trocha od ruky. Ale spojenie MHD do centra je dobré (metro A a autobus 107).“ — Koncek, Pred 2 mesiacmi

O nás

Neodmysliteľným symbolom pražských Dejvic je hotel Internacional****, ktorý sa stal nielen ikonou architektúry socialistického realizmu a vlajkovou loďou komunistického režimu, ale i ústredným motívom Hřebejkovho muzikálu Šakalí léta zasadeného do 50. rokov 20. storočia. Objekt je tiež národnou kultúrnou pamiatkou.

CA Primazájezd – Hotel International Prague****
Václavské náměstí 21, Praha  a ďalšia pobočka

CA Travel & Tourism group (Prima zájezd)

Václavské náměstí 21, Praha, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 9:00–17:00
Vybavenie a služby
U nás sa nefajčí

CK Primazájezd

Václavské nám. 21, Praha, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Nela

Prijemny personal, moznost parkovat, pre nas dobra dostupnost do mesta.

Jedna izba bola prekurena bez moznosti regulovania tepla a otvorenia okna. Nastastie bola izba vymenena. V izbe bola varna kanvica ale ziaden caj, kava. Iba jeden maly vankus na osobu, dostali sme otrhane osusky, ktore mali byt davno vyhodene. Ranajky skor priemerne, mensi vyber syrov a salam.

Anonym

Veľmi pohodlný matrac v posteli, priestranná izba s pracovným stolom aj odpočinkovým kútom s kresielkami, dobré tmavé závesy na oknách, tichá lokalita, blízkosť MHD, chutná večera, príjemný čašník v hotelovej reštaurácii aj personál na recepcii.

Keď sa na raňajky niečo minulo, veľmi dlho trvalo, než to opäť doložili, či už jedlo alebo šálky na kávu, aj keď sme na to obsluhu upozornili, museli sme čakať aj viac než 10 minút na maslo, syry, šálky na kávu, malé lyžičky… V izbe veľmi slabé osvetlenie, žiadne elektrické zásuvky pri posteli a celkovo ich bolo málo v izbe, takže ak ste si chceli zapnúť počítač a dať dobíjať mobily a fotoaparát, mali ste smolu, bolo treba vytiahnuť zo zásuvky televízor alebo dať mobily do kúpeľne. Treba si tam vziať predlžovačku s viacerými výstupmi! Mne osobne prekážalo aj to, že v posteli bol 1 veľký matrac, nie dva osobitné, lebo pohyb jedného sa prenášal aj na druhú polovicu.

Alojz

Spokojnost so vsetkym a vyborna dostupnost do ventra.

Hotel nema bazen.