Hotel Heluan & Ester ****

4,0 / 5 (43 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásne prostredie, hotel situovaný priamo v centre. Raňajky pestré a chutné. Všetky významné turistické ciele sú dostupné pešo.“

Útulný hotel Heluan & Ester sa nachádza v samom srdci celým svetom húfne navštevovaného mesta Karlovy Vary, v tesnej blízkosti liečivých prameňov (len 50 m od hotelu). Svojim hosťom ponúka ojedinelý pohľad na Zámocké kúpele, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Heluan & Ester ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
I

Krásne mesto, história, prameňe…

Hotel vôbec nezodpovedal obrázkom na nete, na izbe nebol ani župan, ani telefón, ani vankúše na posteli. Parkovanie bolo mimo, ale OK, až na to že recepčná sa neunúvala ani preveriť či majú volné, takže ked sme tam prišli samozrejme že volné nebolo. 4* by som hotelu určite odobrala. Izba bola nanovo vymalovaná, ale upratovanie po malovke dokončené nebolo. Večera s reštauráciu s výhľadom na centrum?? – nabudúce si to radšej preverte – reštaurácia bola v centre ale bez okien.
Personál bol dosť arogantný. Veľmi zvláštne chovanie.

10. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mária

PObyt bol vyborny, hotel velmi pekny, personal velmi milý a ústretový. Určite si to ešte zopakujeme. Raňajky boli vynikajuce.

Neboli sme veľmi spokojný s večerou, ale tie boli podávané v inej restaurácii. Ale všetko ostatne bolo super.

6. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Andrea

Krásne prostredie, hotel situovaný priamo v centre. Raňajky pestré a chutné. Všetky významné turistické ciele sú dostupné pešo.

30. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Maria

miesto hotela

zavádzajúce informácie ohľadne parkovania

19. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Erakusova

Hotel, ubytovanie 5*

Polpenzia v Chebskom dvore 2*

11. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (21)