Hotel Heluan & Ester ****

3,9 / 5 (50 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Pomer cena/kvalita služieb relativne nadpriemerný. Stravovanie bolo zabezpečené 2× denne, bohatý vyber na raňajky formou bufetu, na večeru veľké a chutne porcie. Hotel bol zariadený klasicky, nám to vsak na tie 2 noci bolo jedno vzhľadom k nízkej cene. Hotel blízko centra, mali sme grátis vstup do múzea Becherovky ako aj 40 min. masáž.“

Útulný hotel Heluan & Ester sa nachádza v samom srdci celým svetom húfne navštevovaného mesta Karlovy Vary, v tesnej blízkosti liečivých prameňov (len 50 m od hotelu). Svojim hosťom ponúka ojedinelý pohľad na Zámocké kúpele, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Heluan & Ester ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Anonym

Odporúčam. Karlove Vary majú svoje čaro. Hotel bol krásny. Dýchala v ňom história 😊

1. 1. 2018
Iveta

Parkovanie ďaleko od hotela, zima v izbách.

19. 12. 2017
Katarína Ž.

Trošku zmiešané pocity. Karlove Vary sú veľmi krásne, hoci drahé. Vyzdvihujem úroveň personálu, hlavne jednej pani recepčnej (plavovlasá), ktorá sa veľmi zaujímala či nám chutila večera. Keď sme povedali, že to nemalo úroveň 4* hotela tak prišla naozaj náprava a úroveň jedla sa zlepšovala každým dňom. Hotel pekný, priamo v centre. Odporúčam hospodu Posedenie u Švejka, je to 5 min od hotela a vynikajúco varia za rozumné ceny (čo sa o iných reštauráciach nedá povedať, strašne drahé).

Napriek tomu, že som 2× vopred písala, že budem potrebovať faktúru za voucher, recepčná (čiernovlasá) sa tvárila pobúrene, že ona mi nemôže len tak dať faktúru. Dala mi číslo na ich účtovníčku, že si to mám sama vybaviť. To sa mi nezdalo korektné. Rovnako ani to, že mi nedala výdavok za zaplatené nápoje z minibaru (bola by som jej zvyšok nechala, ale ani sa neunúvala), rovnako nám nedala doklad o zaplatení za parkovné (600 CZK), ktoré sme si mohli dať ako náklad do firmy, takto sme to platili z vlastného. No a tie večere. Predsa len odporúčam hľadať iné možnosti večere, táto jedáleň v útrobách iného hotela nedosahuje vašu úroveň, kazí Vám to dojem.

11. 12. 2017
Katka

Pomer cena/kvalita služieb relativne nadpriemerný. Stravovanie bolo zabezpečené 2× denne, bohatý vyber na raňajky formou bufetu, na večeru veľké a chutne porcie. Hotel bol zariadený klasicky, nám to vsak na tie 2 noci bolo jedno vzhľadom k nízkej cene. Hotel blízko centra, mali sme grátis vstup do múzea Becherovky ako aj 40 min. masáž.

Hotel nemal vlastne parkovanie, museli sme zaparkovať v garážach hotela Thermal kilometer odtiaľ kde sa platilo 250kč/den. Wifi tiez nebola najrýchlejšia v strednej Európe.

9. 12. 2017
Matilda

Hygiena na izbe a strava.

Nemam negativne hodnotenie

22. 11. 2017

Ďalšie hodnotenie (27)