Hotel Heluan & Ester ****

3,9 / 5 (29 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Ubytovanie bolo super, priestranné. Raňajky boli dosť bohaté, chutné.“

Útulný hotel Heluan & Ester sa nachádza v samom srdci celým svetom húfne navštevovaného mesta Karlovy Vary, v tesnej blízkosti liečivých prameňov (len 50 m od hotelu). Svojim hosťom ponúka ojedinelý pohľad na Zámocké kúpele, Zámeckou, Tržní a Vřídelní kolonádu.

Dnešné ponuky Hotel Heluan & Ester ****

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Heluan & Ester ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lubomir

Karlovy Vary ako také, ale to asi nieje nič neobvyklé. Výborná lokalita hotela, bohaté raňajky so slušným výberom na švédskych stoloch a v "reštaurácii "v hotela.

Hotel si určite nezaslúži 4 hviezdičky…možno tak pred 50 rokmi. Parkovanie 500m od hotela a nájsť ho bol problém, keď na prvý raz netrafíte, robíte ďalší 15 km okruh. Izby páchli zatuchlinou aj keď vyzerali staro romanticky, údžba asi len sporadická, menili sme 3× izbu/ochotný recepčný/, pokiaľ sme sa dostali na úroveň znesiteľného potuchlinového zápachu a funkčnej a slušnej kúpelne. Wellness ? na druhom konci kúpeľnej časti mesta cca 1,2 km, kde v historickej budove Alžbetinych kúpeľov je nový bazén ..ik a výrivky/asi by bolo treba radšej okoštovať Becherovku v múzeu ako ponúknutú alternatívu/ masáže fajn, vďaka dobrej masérke schovanej v malej izbičke.
Večera v typickej hospode o jeden hotel nižšie v skôr tradičnej ľudovej hospode s uponáhľanym personálom ako v reštaurácii, ktorá by ladila so svetoznámymi kúpeľmi alebo aspoň so 4 hviezdičkovým hotelom.

22. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Alexandra

Ubytovanie bolo super, priestranné. Raňajky boli dosť bohaté, chutné.

Na večeru sme dostali voucher, avšak cena bola daná, no za tú cenu bolo dosť ťažké vybrať jedlo ( špagety, zapekaná brokolica -nic-moc, a ešte voľačo asi 2 jedlá), no a ešte boli jedla, také skôr k pivu, napríklad jaternice a jelito. Neodtekalo umývadlo, ani upratovačka to neriešila, neverím, že si to nevšimla. A ešte skrine, dvierka vypadávali, boli dosť ťažké, deti mohli nepekne zraniť, radšej sme si nechali veci v kufroch.

21. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Radoslav

Úroveň stravovania.

17. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Eva

Ubytovanie boli v pohode, na izbe cisto Ranahky taktiez ok, dostatocny vyber jedla

Vecere boli v inej budove, strava taka priemerna

14. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Kele

Poloha hotela, nádherný výhľad

Neboli sme ubytovaný v tom hoteli, ktorý bol uvedený na voucheri (Ester namiesto Heluan), kúpelňa je vybavená ako v slabom trojhviezdičkovom hoteli, po našom príchode nebolo mydlo ani šampón v kúpeľni.

12. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (13)