Hodnotenie podniku  Luvi Studio

4,7/5 (122 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Emilia

Nechceli ma preobjednat a a prišla som o peniaze

Vyjadrenie partnera
Luvi Studio Pred 9 mesiacmi

Dobrý deň, mrzí nás že ste prišla o voucher. Ale na objednaný termín ste sa nedostavila a ani ste nevolala v predstihu že budete meškať alebo že potrebujete termín preložiť. Vždy sa snažíme vychádzať v ústrety, bohužiaľ ste volala až v čase, keď už malo byť Vaše ošetrenie ukončené, že ste ešte len na ceste. Nabudúce Vás poprosíme volať popredu ak viete, že nestíhate. Ďakujeme za pochopenie

6. 7. 2020
Miriam

Hlavne výsledok microbladingu obočia, pani kozmeticka mi ho dobre dokatovala, urobila mi doslova krivé, zdvihnute obocie – vysoke obluky a prave este aj kratsie od korena nosa aj z opacnej strany..... Esteze mam ofinu a mozem ho schovat. A kupon bol uplatneny 22. 5. 2018, pritom som bola u nej 11. 6. 2018!

Vyjadrenie partnera
Luvi Studio Pred 3 rokmi

Dobrý deň, mrzí ma že nie ste spokojná s výsledkom. Musím však spomenúť, že ste sa ozvala až po pár týždňoch , že sa vám obočie nepáči. Chcela ste vrátiť peniaze. Bola Vám ponúknutá možnosť úpravy alebo odstránenia obočia a následného vrátenia peňazí. Stále ste trvala na svojom, že obočie si chcete nechať v stave ako bolo , ale chcete vrátiť plnú sumu. Snažíme sa vykonávať naše služby najlepšie ako vieme. Mrzí ma, že nie ste spokojná. Za vami daných podmienok Vám však neviem vyhovieť.

24. 7. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.