Easy Excel – Kurz Excel online v prehľadných videách

„Je to perfektný kurz, kde sa ako začiatočník postupne učím. Kurz ľahko zrozumiteľný a pomôže mi určite v mojej budúcej pracovnej pozícii.“ — Lukas, Pred 5 mesiacmi

„Je to perfektný kurz, kde sa ako začiatočník postupne učím. Kurz ľahko zrozumiteľný a pomôže mi určite v mojej budúcej pracovnej pozícii.“ — Lukas, Pred 5 mesiacmi

O nás

Ak pracujete s Excelom, poznáte ten pocit, ako ľahko sa v tom človek zamotá. Viete, že existujú spôsoby, ako si zrýchliť prácu a ušetriť si čas… lenže ako na to?

Video kurzy od Easy Excel vás prevedú od základov až po pokročilú úroveň. Vďaka jednoduchým videám zistíte, že v skutočnosti to vôbec nie je tak ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Už za päť hodín štúdia bude vaša rýchlosť práce a efektivita niekoľkokrát vyššia, čím sa stanete pre svojho šéfa nenahraditeľným.

Ponúkame jeden špeciálny kurz pre Excel a druhý pre makrá a VBA. Na praktických príkladoch z pracovného i osobného života si vysvetlíme, ako program Excel používať pre každodenné úlohy. Na záver oboch kurzov získate certifikát, ktorým okamžite posilníte svoju pozíciu na trhu práce.

Vďaka Easy Excel teraz máte aj vy možnosť investovať do svojej budúcnosti a zlepšiť sa v tej najhľadanejšej schopnosti pre každého zamestnávateľa – plnohodnotnej znalosti programu Excel. Nenechajte si túto príležitosť ujsť!

Zobraziť viac
Easy Excel - Kurz Excel online v prehľadných videách

https://www.easyexcel.sk

Hodnotenie podniku

4,5/5 (221 hodnotenie)
Dominika

Tento balík kurzov jednoznačne prekonal moje očakávania a vrelo ho odporúčam.

Kristin

Lekcie sú krátke, výstižné a prehľadné.

Gabris

Videa boli kratke, takze to nebolo unavne a vyklad bol zrozumitelny.