Easy Excel – Kurz Excel online v prehľadných videách

„Odporucam vsetkym zaciatocnikom aj pokrocilym uzivatelom Excelu. Bola som spokojna, a urcite sa to za tu cenu oplati :)“ — Martina, Pred 2 mesiacmi

„Odporucam vsetkym zaciatocnikom aj pokrocilym uzivatelom Excelu. Bola som spokojna, a urcite sa to za tu cenu oplati :)“ — Martina, Pred 2 mesiacmi

O nás

Ak pracujete s Excelom, poznáte ten pocit, ako ľahko sa v tom človek zamotá. Viete, že existujú spôsoby, ako si zrýchliť prácu a ušetriť si čas… lenže ako na to?

Video kurzy od Easy Excel vás prevedú od základov až po pokročilú úroveň. Vďaka jednoduchým videám zistíte, že v skutočnosti to vôbec nie je tak ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Už za päť hodín štúdia bude vaša rýchlosť práce a efektivita niekoľkokrát vyššia, čím sa stanete pre svojho šéfa nenahraditeľným.

Ponúkame jeden špeciálny kurz pre Excel a druhý pre makrá a VBA. Na praktických príkladoch z pracovného i osobného života si vysvetlíme, ako program Excel používať pre každodenné úlohy. Na záver oboch kurzov získate certifikát, ktorým okamžite posilníte svoju pozíciu na trhu práce.

Vďaka Easy Excel teraz máte aj vy možnosť investovať do svojej budúcnosti a zlepšiť sa v tej najhľadanejšej schopnosti pre každého zamestnávateľa – plnohodnotnej znalosti programu Excel. Nenechajte si túto príležitosť ujsť!

Zobraziť viac

Hodnotenie podniku

Brano

dobre spracované, prehľadné a zrozumiteľné.

Zuzana

Pekne vysvetlené odporúčam :)

Dominika

Velmi prijatelna cena

Celkove prevedenie videi sa mi nepaci, ani prejav lektora. Video toho, ako rozprava je absolutne rusivim bodom a zbytocne zabera priestor.