Easy Excel – Kurz Excel online v prehľadných videách

„Odporucam vsetkym zaciatocnikom aj pokrocilym uzivatelom Excelu. Bola som spokojna, a urcite sa to za tu cenu oplati :)“ — Martina, Pred rokom

„Odporucam vsetkym zaciatocnikom aj pokrocilym uzivatelom Excelu. Bola som spokojna, a urcite sa to za tu cenu oplati :)“ — Martina, Pred rokom

O nás

Ak pracujete s Excelom, poznáte ten pocit, ako ľahko sa v tom človek zamotá. Viete, že existujú spôsoby, ako si zrýchliť prácu a ušetriť si čas… lenže ako na to?

Video kurzy od Easy Excel vás prevedú od základov až po pokročilú úroveň. Vďaka jednoduchým videám zistíte, že v skutočnosti to vôbec nie je tak ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá. Už za päť hodín štúdia bude vaša rýchlosť práce a efektivita niekoľkokrát vyššia, čím sa stanete pre svojho šéfa nenahraditeľným.

Ponúkame jeden špeciálny kurz pre Excel a druhý pre makrá a VBA. Na praktických príkladoch z pracovného i osobného života si vysvetlíme, ako program Excel používať pre každodenné úlohy. Na záver oboch kurzov získate certifikát, ktorým okamžite posilníte svoju pozíciu na trhu práce.

Vďaka Easy Excel teraz máte aj vy možnosť investovať do svojej budúcnosti a zlepšiť sa v tej najhľadanejšej schopnosti pre každého zamestnávateľa – plnohodnotnej znalosti programu Excel. Nenechajte si túto príležitosť ujsť!

Zobraziť viac
Easy Excel - Kurz Excel online v prehľadných videách

https://www.easyexcel.sk

Hodnotenie podniku

4,5/5 (183 hodnotenie)
Lamackovasona

KURZ JE NIE VELMI ZROZUMITELNY

Petra

Dobrý kurz ak s excelom začínate

Troška ma sklamalo, že bol skôr pre začiatočníkov .. chcela som si skôr prehĺbiť vedomosti :)

Denisa

Manžel, ktoremu to bol darček je spokojný.