zdravezuby.eu

4,8 / 5 (13 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „cena, kvalita výrobkov“

Internetový obchod zdravézuby.eu je v správe spoločnosti Albaco-DENT spol s.r.o., ktorá je na Slovenskom dentálnom trhu od roku 1992. Bola založená za účelom predaja dentálnych materiálov pre stomatológov. V roku 1994 rozšírila svoju ponuku o materiály pre zubných technikov. V záujme zvýšenia našich služieb postupne do ponuky pribudli produkty ďalších svetových výrobcov dentálnych materiálov. V súčasnosti firma zabezpečuje kompletné vybavenie stomatologických ambulancií a zubotechnických laboratórii na celom území Slovenska prostredníctvom svojich regionálnych predajcov alebo priamo v sídle spoločnosti. Od roku 2012 sme rozšírili portfólio našich produktov o produkty dentálnej hygieny firmy DENTAID. A postupne k ním pribúdali ďalšie značky. DENTAID je výrobná spoločnosť špecializovaná na ústnu hygienu, ktorá bola založená v roku 1980 s jasným cieľom – zlepšiť ústne zdravie v celej spoločnosti. Spoločnosť, ktorá začala ako malý rodinný podnik sa v priebehu niekoľkých rokov medzinárodne preslávila a stala sa poprednou spoločnosťou v oblasti ústnej hygieny. Špecializujeme sa na hľadanie riešení na prevenciu, diagnostiku a liečbu chorôb spôsobených ústnym plakom (biofilmom). Naša prvá inovácia bola v roku 1984, kedy sme uviedli na trh DESENSIN®, prvý produkt na liečbu zubnej citlivosti. V roku 1989 sme pokračovali v inovácii výrobkov a ako prvá firma sme uviedli na trh medzizubnú kefku INTERPROX® navrhnutú na čistenie medzizubných priestorov. Dnes ponúkame najširšiu škálu medzizubných kefiek. V roku 1997 sme vyvinuli produkt HALITA®. Tento produkt je prvý vedecký liečebný postup na reguláciu ústneho zápachu, ktorý trápi veľkú časť spoločnosti. V roku 1999 sme predstavili náš prvý priekopnícky recept PERIO•AID®. Je to prvé a jediné vedecky schválené orálne antiseptikum kombinujúce dve antiseptika (chlorhexidín-CHX a cetylpyridiun chlorid-CPC). Počas celej našej pôsobnosti intenzívne spolupracujeme so stomatológmi, hygienikmi a farmaceutmi s cieľom stále byť o krok vpred.

Dnes otvorené: 8:00–16:00 Zobraziť všetky dni

zdravezuby@zdravezuby.eu
+421 905 695 467

Dnešné ponuky zdravezuby.eu

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku zdravezuby.eu

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,8/5 (13 hodnotenie)
Ladislav

cena, kvalita výrobkov

19. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
helena

Rýchle dodanie

Pri minulej objednávke som dostala aj bonus, výborné malé pasty vitis gingival a anticaries, škoda že ma tento raz nepotešili darčekom.

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 2 mesiacmi

Dobrý deň,
je nám ľúto, že ste v svojom balíčku nenašli darček. Chyba nastala pravdepodobne pri balení, keďže tentoraz sme darčeky pribaľovali vo vrecúšku s medzizubnými kefkami. Prosím napíšte nám email a radi Vám zašleme darček dodatočne.
S pozdravom
Norbert
Tím zdravezuby.eu

9. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
nikola

bleskove dodanie

1. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Stanislav

Prišlo to v poriadku. Aké je to účinné uvidíme časom.

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 2 mesiacmi

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veríme, že správnym užívaním produktov 2-3krát denne po dobu 2-4 týždňov zaznamenáte výrazný rozdiel. Do vývoja týchto produktov môžete nahľadnúť v krátkom videu: https://www.youtube.com/watch?v=ZPAtDPvqqvU

31. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Janka

Rýchle dodanie, super zabalené a ešte darček-kupon na prípadnú objednávku, vrele odporúčam

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 2 mesiacmi

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Tak ako sú naše produkty špičkové snažíme sa aj my neustále zdokonaľovať svoje služby aby sme našim zákazníkom poskytli maximálny komfort v nakupovaní. Ako ste si iste mohli všimnúť, všetky naše zásielky sú expedované v recyklovanom balení, čím pri zachovaní bezpečnosti prepravy produktov predchádzame znečisťovaniu prírody.

Tím zdravezuby.eu

28. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (4)