zdravezuby.eu

4,7 / 5 (11 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „bleskove dodanie“

Internetový obchod zdravézuby.eu je v správe spoločnosti Albaco-DENT spol s.r.o., ktorá je na Slovenskom dentálnom trhu od roku 1992. Bola založená za účelom predaja dentálnych materiálov pre stomatológov. V roku 1994 rozšírila svoju ponuku o materiály pre zubných technikov. V záujme zvýšenia našich služieb postupne do ponuky pribudli produkty ďalších svetových výrobcov dentálnych materiálov. V súčasnosti firma zabezpečuje kompletné vybavenie stomatologických ambulancií a zubotechnických laboratórii na celom území Slovenska prostredníctvom svojich regionálnych predajcov alebo priamo v sídle spoločnosti. Od roku 2012 sme rozšírili portfólio našich produktov o produkty dentálnej hygieny firmy DENTAID. A postupne k ním pribúdali ďalšie značky. DENTAID je výrobná spoločnosť špecializovaná na ústnu hygienu, ktorá bola založená v roku 1980 s jasným cieľom – zlepšiť ústne zdravie v celej spoločnosti. Spoločnosť, ktorá začala ako malý rodinný podnik sa v priebehu niekoľkých rokov medzinárodne preslávila a stala sa poprednou spoločnosťou v oblasti ústnej hygieny. Špecializujeme sa na hľadanie riešení na prevenciu, diagnostiku a liečbu chorôb spôsobených ústnym plakom (biofilmom). Naša prvá inovácia bola v roku 1984, kedy sme uviedli na trh DESENSIN®, prvý produkt na liečbu zubnej citlivosti. V roku 1989 sme pokračovali v inovácii výrobkov a ako prvá firma sme uviedli na trh medzizubnú kefku INTERPROX® navrhnutú na čistenie medzizubných priestorov. Dnes ponúkame najširšiu škálu medzizubných kefiek. V roku 1997 sme vyvinuli produkt HALITA®. Tento produkt je prvý vedecký liečebný postup na reguláciu ústneho zápachu, ktorý trápi veľkú časť spoločnosti. V roku 1999 sme predstavili náš prvý priekopnícky recept PERIO•AID®. Je to prvé a jediné vedecky schválené orálne antiseptikum kombinujúce dve antiseptika (chlorhexidín-CHX a cetylpyridiun chlorid-CPC). Počas celej našej pôsobnosti intenzívne spolupracujeme so stomatológmi, hygienikmi a farmaceutmi s cieľom stále byť o krok vpred.

Dnes otvorené: 8:00–16:00 Zobraziť všetky dni

zdravezuby@zdravezuby.eu
+421 905 695 467

Dnešné ponuky zdravezuby.eu

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku zdravezuby.eu

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,7/5 podľa 11 hodnotenia
helena

Rýchle dodanie

Pri minulej objednávke som dostala aj bonus, výborné malé pasty vitis gingival a anticaries, škoda že ma tento raz nepotešili darčekom.

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 8 dňami

Dobrý deň,
je nám ľúto, že ste v svojom balíčku nenašli darček. Chyba nastala pravdepodobne pri balení, keďže tentoraz sme darčeky pribaľovali vo vrecúšku s medzizubnými kefkami. Prosím napíšte nám email a radi Vám zašleme darček dodatočne.
S pozdravom
Norbert
Tím zdravezuby.eu

9. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
nikola

bleskove dodanie

1. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Stanislav

Prišlo to v poriadku. Aké je to účinné uvidíme časom.

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 17 dňami

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veríme, že správnym užívaním produktov 2-3krát denne po dobu 2-4 týždňov zaznamenáte výrazný rozdiel. Do vývoja týchto produktov môžete nahľadnúť v krátkom videu: https://www.youtube.com/watch?v=ZPAtDPvqqvU

31. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Janka

Rýchle dodanie, super zabalené a ešte darček-kupon na prípadnú objednávku, vrele odporúčam

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 20 dňami

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Tak ako sú naše produkty špičkové snažíme sa aj my neustále zdokonaľovať svoje služby aby sme našim zákazníkom poskytli maximálny komfort v nakupovaní. Ako ste si iste mohli všimnúť, všetky naše zásielky sú expedované v recyklovanom balení, čím pri zachovaní bezpečnosti prepravy produktov predchádzame znečisťovaniu prírody.

Tím zdravezuby.eu

28. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Luba

pouzivam kratko, ale zatial ok :)

Vyjadrenie partnera
zdravezuby.eu Pred 21 dňami

Teší nás, že Vám náš produkt pomáha. Produkty z radu Perio AID, sú svojim špeciálnym zložením vyvinuté tak aby v čo najkratšom čase priniesli pacientovi najlepší výsledok. Veríme, že Vaše problémy používaním našich produktov čoskoro pominú.

Norbert
Tím zdravezuby.eu

26. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (3)