Lyžiarske stredisko Šachtičky

4,3 / 5 (110 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „upravené trate, žiadne čakanie v rade“

Lyžiarske stredisko Šachtičky sa nachádza vo výške 1100 metrov a polovica tratí je umelo zasnežovaná, vďaka čomu si v tomto stredisku vždy dobre zalyžujete. Okrem umelého zasnežovania vám lyžiarske stredisko ponúka päť vlekov, kompletný skiservis lyžiarskeho a snowbordového výstroja vrátane zapožičiavania kompletnej výbavy, lyžiarsku školu pre všetky vekové kategórie od najmenších až po dospelých.

Práve teraz ponúkame

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Lyžiarske stredisko Šachtičky

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jozef

upravené trate, žiadne čakanie v rade

zatvorený bufet

11. 1. 2018
Jana

Hore je úžasný výhľad, prikladam foto

15. 3. 2017
Vojtech

Uplatnenie voucheru a prístup personálu BEZ chyby. Samozrejme uvítali by sme využitie voucherov aj cez víkendy už aj z dôvodu uzatvárania strediska cez týždeň kvôli nepriazňu počasia.

Ski Šachtičky je roky chátrajúce stredisko. Od zmeny vlastníka po r.89 sa nič nové nevybudovalo-žiadne zlepšenie. Až je nám divné, že stredisko dokáže ROKY fungovať bez akéhokoľvek fungujúceho WC.A tie historické turnikety-vhodné do múzea.....No dalo by sa toho popísať......

11. 3. 2017
Milan

Dobre upravené svahy.

Nelyžovalo sa na všetkých svahoch – zima už končí…

28. 2. 2017
Alfabetta

Pondelok, 27.2.2017, 10:30 – prvy den jarnych prazdnin BB. Pusteny iba jeden vlek, cakanie uz v tomto case 6 minut, na parkovisko hromadne prichadzaju rodicia s detmi. Poziadal som veduceho aby pustili aj dalsi vlek, ktoremu nic nechybalo. Odpoved: zerie to elektrinu, nemame obsluhu, v Jasnej by ste cakali aj pol hodinu…, tu mate zakon podla ktoreho je prevadzkovatel POVINNY spustit minimalne jeden vlek. Typicky slovakistan.

28. 2. 2017

Ďalšie hodnotenie (26)