„Prehľadne urobené na učenie a aj na zopakovanie svojich vedomosti z dávnej minulosti(strednej školy).........“ — Ľudmila, Pred rokom

„Prehľadne urobené na učenie a aj na zopakovanie svojich vedomosti z dávnej minulosti(strednej školy).........“ — Ľudmila, Pred rokom

O nás

Jazyková platforma, ktorá má vyše 600 000 spokojných užívateľov po celom svete.

lerni.us

lerni.us

Hodnotenie podniku

4,6/5 (2 011 hodnotenie)
Nikola

cvičenia na gramatiku sa dajú robiť od začiatku čo je fajn, aj slovíčka s obrázkami

gramatika nieje vysvetlená, máte si ju domyslieť z cvičení, pod obrázkom slovíčka nieje aj jeho preklad takže niektoré obrázky napríklad neviete čo to je s určitosťou a celkovo to nieje veľmi zrozumiteľné, vraciam sa ku knihám s CD pre samoukov (zatiaľ najlepšie podanie jazyka)

Lukáš

Absolútne nic.

Ked chcete prístupové udaje tak treba pisat mail. Spat vam pridu nezrozumiteľne pokyny v angličtine. Samotný kurz a jeho koncepciu je maximalne neužitočnosť. Ako prve po prihlásení je vsetko v cudzom jazyku max v češtine. Ako sa mam naučiť španielky od nuly ked netusim ako mam postupovať kurzom lebo vsetko je v španielčine. No co sa mozem čudovať ked tu stránku robili Poliaci. Rozhodne neodporúčam a budem žiadať peniaze späť.

Orsi

Kurz taliancini:
je to dobre na rozsirenie slovnej zasoby

Kurz Taliancini:
Zatial som nevidela vysvetlit gramatiku – zrazu som mala cvicenie kde som musela sklonovat „essere“ bez hociakeho predosleho vysvetlenia, nechapem ci by som mala len tak hadat kym to nahodou neuhadnem?
Foto lekcie nemaju ziadny zmysel – tie fotky niekedy nemaju ziadnu suvislost s vetami.
Uhadnut odpovede niekedy je nemozne – aj ked clovek pozna preklad, musi zadavat na pismenko presne stanovene odpovede, inak to nebude uznane (vid forka)