Penzión RAKI

Bratislava - Petržalka, Kopčianska 82/ D

„Veľmi príjemné prostredie a personál, dobre sme sa zrelaxovali a určite sa tam ešte vrátime.“ — Jarmila, Pred 2 rokmi

„Veľmi príjemné prostredie a personál, dobre sme sa zrelaxovali a určite sa tam ešte vrátime.“ — Jarmila, Pred 2 rokmi

O nás

Penzión RAKI je trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích a hlavne relaxačných služieb.

Penzión RAKI
Kopčianska 82/ D, Bratislava - Petržalka, 851 01, Hotel sa nachádza cca 1 km od Vienna Gate, smer Kopčianska ul. (zobraziť na mape)

Penzión RAKI

Kopčianska 82/ D, Bratislava - Petržalka, Hotel sa nachádza cca 1 km od Vienna Gate, smer Kopčianska ul.

Doprava MHD: Autobus č. 80 smer Kopčany (zastávka Kopčianska), penzión sa nachádza 1,5 km od Vienna Gate. 

Dnes otvorené 12:00–21:45
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Priestor nie je bezbariérový
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí

Hodnotenie podniku

3,8/5 (31 hodnotenie)
Valabekova

Celkový dojem veľmi zlý, napriek tomu tam boli aspoň nejaké svetlé momenty.
Fínska sauna super zohriata, prehriali sme si tam telá, infra sauna bola v poriadku. Vlastne len kvôli týmto dvom veciam dávam 1 hviezdičku. Ak by nebolo ani toto v poriadku a dá sa dať mínusová hviezdička ako totálne zle, dala by som ju! Som rozhorčená a sklamaná. V žiadnom prípade neodporúčam. Našťastie som kupovala vouchery tu, pretože ak by som mala zaplatiť plnú sumu, ktorú za wellness pýtajú, určite by som chcela svoje peniaze späť!

Po príchode sme sme dostali kľúčiky od skriniek. Na jednom nebolo číslo a teda sme museli skúšať všetky skrinky, keďže pán z recepcie hneď odišiel. Dostali sme mini plachty, čo by bolo ešte v poriadku, ale jedna z nás dostala obliečku na vankúš (viď foto) namiesto plachty. Po vstupe do wellness miestnosti mi ostalo dosť chladno, čo hodnotím ako veľké mínus, pretože keď sme vyšli zo sauny bolo to ešte horšie.
Parná sauna – otras!!!! Zatuchnuté, ako keby tam mali kopy špinavého prádla, ešteže tam bola tma lebo by som sa nedivila, ak by tam bola pleseň!
Na vouchery máte rozpísané sauny parnú zvlášť a tureckú zvlášť, pod čím si zákazník predstaví, že tu nájde dve sauny a nie jednu (áno viem, že parná a turecká je to isté, ale čakala som dve parné, resp turecké sauny), takže už voucher je zavádzajúci.
Škótske streky – neviem, či viete, čo to je!!!! Vošla som do sprchy, kde teda mali byť škótske streky, pustila som vodu a na moje prekvapenie isla voda zhora ako pri sprchovaní a tiež teda z tryskov, no tlak absolútne žiaden – veľké sklamanie!
Šliapací kúpeľ – tu sa má striedať teplá voda (od 40°C a vyššie) a studená voda (16°C a nižšie)… takže začala som tou „teplou“ a na moje nemilé prekvapenie bola voda vlažná, trochu teplá a bolo jej tam ledva ledva. Prešla som do „studenej“ a znova voda vlažná, takže účinok žiaden. V jednom bazéniku nebola takmer voda! No znova sklamanie!!!
Čo sa týka personálu, na recepcii bol mladý pán, milý no nevie poskytnúť informácie o wellnesse (keď už tam niekoho máte aspoň mu vysvetlite, čo je čo). Pán hneď po pripravení limonády odišiel, takže ak som čokoľvek chcela, nebol tam nikto dostupný okamžite, bolo treba telefonovať, čo bolo mierne obtiažne keďže tam dosť vypadával signál (nielen mne, takže to nebude mobilným operátorom). Takže nikdy viac!!!

Dušan

Málo ľudí, skoro privátny wellnes. Fantastická infra sauna.

parnú saunu je nutné dezinfikovať, nakoniec sme tam vôbec nešli. Fínska sauna, nebola vyhriata, keď sme prišli..

Ján

Neviem ci to bolo datumom, co sme tam boli, alebo tam nikto nechodi, ale mali sme privat welness, lebo tam nikto nebol :D

Nefungovala tam voda, ziadna obsluha, pokazane jakuzi, pokazena zenska sprcha, jeden dzban vody bol fakt malo pre 2 osoby, hudba sa nam vypla po 45 minutach, kebyze to nebol „privat welness“ tak cele zle, neplanujem tam v buducnosti este niekedy ist.